Eladó ingatlanok Budaörs, Törökbálint, Diósd
Találati lista: 291
Eladó családi ház, Budaörs, Budapesti út 68
Budaörs, Budapesti út 68
Kínálati ár: 288 000 000 Ft
Kalkulált ár: 802 228 Є
523 636 Ft/m2
Törökbálinton csodálatos birtok eladó
Törökbálint
Kínálati ár: 96 000 000 Ft
Kalkulált ár: 267 409 Є
10 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Diósd
Diósd
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 208 914 Є
431 034 Ft/m2
Eladó sorház, Budaörs
Budaörs
Kínálati ár: 90 000 000 Ft
Kalkulált ár: 250 696 Є
450 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Diósd
Diósd
Kínálati ár: 129 000 000 Ft
Kalkulált ár: 359 331 Є
581 081 Ft/m2
Eladó sorház, Budaörs
Budaörs
Kínálati ár: 59 999 000 Ft
Kalkulált ár: 167 128 Є
428 564 Ft/m2
Eladó családi ház, Diósd
Diósd
Kínálati ár: 108 000 000 Ft
Kalkulált ár: 300 836 Є
600 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó családi ház, Törökbálint
Törökbálint
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 275 766 Є
733 333 Ft/m2
Eladó egy 20.000 nm-es terület közvetlenül az m0-ás mellett, a nagyforgalmú annahegyi pihenőhelynél!
Törökbálint
Kínálati ár: 130 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 130 000 000 Ft
Korábbi ár: 140 000 000 Ft
Kalkulált ár: 362 117 Є140 000 000 Ft
6 500 Ft/m2
Eladó téglalakás, Törökbálint
Törökbálint
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 97 214 Є
698 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Törökbálint
Törökbálint
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 97 214 Є
698 000 Ft/m2