Eladó ingatlanok Budaörs, Törökbálint, Diósd
Találati lista: 291
Eladó ház, Törökbálint
Törökbálint
Kínálati ár: 239 000 000 Ft
Kalkulált ár: 665 738 Є
810 169 Ft/m2
Eladó lakás, Budaörs
Budaörs
Kínálati ár: 76 900 000 Ft
Kalkulált ár: 214 206 Є
1 507 843 Ft/m2
Eladó Ház, Diósd
Diósd
Kínálati ár: 109 900 000 Ft
Kalkulált ár: 306 128 Є
501 826 Ft/m2
Eladó Ház, Diósd
Diósd
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 278 273 Є
884 071 Ft/m2
Eladó Ház, Diósd
Diósd
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 250 418 Є
848 113 Ft/m2
Eladó ikerház, Diósd
Diósd
Kínálati ár: 149 000 000 Ft
Kalkulált ár: 415 042 Є
973 856 Ft/m2
Eladó Építési telek, Budaörs, Városközpont, 325nm, 219000000 Ft
Budaörs, Városközpont
Kínálati ár: 219 000 000 Ft
Kalkulált ár: 610 028 Є
673 846 Ft/m2
Eladó Ház, Budaörs
Budaörs
Kínálati ár: 69 000 000 Ft
Kalkulált ár: 192 201 Є
1 380 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Budaörs, Kertváros, 290nm, 429000000 Ft
Budaörs, Kertváros
Kínálati ár: 429 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 194 986 Є
1 479 310 Ft/m2
Költözz a nyugalomba, maradj közel a városhoz!
Budaörs
Kínálati ár: 94 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 94 900 000 Ft
Korábbi ár: 108 500 000 Ft
Kalkulált ár: 264 345 Є108 500 000 Ft
1 581 667 Ft/m2
Eladó Családi ház, Budaörs, Alsó kertváros, 185nm, 249000000 Ft
Budaörs, Alsó kertváros
Kínálati ár: 249 000 000 Ft
Kalkulált ár: 693 593 Є
1 345 946 Ft/m2
Eladó családi ház, Diósd
Diósd
Kínálati ár: 399 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 111 421 Є
1 299 674 Ft/m2
Törökbálinton, Diósdi úton eladó 1247 nm-es telek
Törökbálint
Kínálati ár: 29 700 000 Ft
Kalkulált ár: 82 730 Є
23 817 Ft/m2
Eladó Építési telek, Budaörs, Alsószállás, 724nm, 39000000 Ft
Budaörs, Alsószállás
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 635 Є
53 867 Ft/m2
Eladó Családi ház, Budaörs, Alsó kertváros, 170nm, 220000000 Ft
Budaörs, Alsó kertváros
Kínálati ár: 220 000 000 Ft
Kalkulált ár: 612 813 Є
1 294 118 Ft/m2
Eladó családi ház, Diósd
Diósd
Kínálati ár: 159 990 000 Ft
Kalkulált ár: 445 655 Є
969 636 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Építési telek, Budaörs, Nap-hegy, 606nm, 110000000 Ft
Budaörs, Nap-hegy
Kínálati ár: 110 000 000 Ft
Kalkulált ár: 306 407 Є
181 518 Ft/m2
Eladó panellakás, Diósd
Diósd
Kínálati ár: 59 800 000 Ft
Kalkulált ár: 166 574 Є
1 107 407 Ft/m2
Eladó Építési telek, Budaörs, Nap-hegy, 606nm, 110000000 Ft
Budaörs, Nap-hegy
Kínálati ár: 110 000 000 Ft
Kalkulált ár: 306 407 Є
181 518 Ft/m2
Panorámás budaőrsi telek építési engedéllyel és tervvel, megkezdett építkezéssel eladó
Budaörs
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 275 766 Є
86 387 Ft/m2