Eladó ingatlanok Budaörs, Törökbálint, Diósd
Találati lista: 291
SZÁMTALAN LEHETŐSÉGET MAGÁBAN REJTŐ INGATLAN ELADÓ! Diósdligeten NAPPALI + 2 SZOBÁS LAKÁS + 2 DB. ÜZ
Diósd, Liget
Kínálati ár: 176 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 176 000 000 Ft
Korábbi ár: 155 000 000 Ft
Kalkulált ár: 490 251 Є155 000 000 Ft
800 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Diósd
Diósd
Kínálati ár: 176 000 000 Ft
Kalkulált ár: 490 251 Є
800 000 Ft/m2
Eladó ház, Törökbálint
Törökbálint
Kínálati ár: 219 600 000 Ft
Kalkulált ár: 611 699 Є
775 972 Ft/m2
Eladó Ház, Budaörs 224.000.000 Ft
Budaörs
Kínálati ár: 224 000 000 Ft
Kalkulált ár: 623 955 Є
1 333 333 Ft/m2
Kertkapcsolatos lakás tükörhegy szívében!
Törökbálint
Kínálati ár: 159 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 159 000 000 Ft
Korábbi ár: 167 000 000 Ft
Kalkulált ár: 442 897 Є167 000 000 Ft
1 394 737 Ft/m2
Eladó családi ház, Diósd
Diósd
Kínálati ár: 149 900 000 Ft
Kalkulált ár: 417 549 Є
431 988 Ft/m2
Eladó Családi ház, Diósd, Diósdliget, 388nm, 350000000 Ft
Diósd, Diósdliget
Kínálati ár: 350 000 000 Ft
Kalkulált ár: 974 930 Є
902 062 Ft/m2
Elegancia, tér és minőség.
Diósd
Kínálati ár: 185 000 000 Ft
Kalkulált ár: 515 320 Є
1 075 581 Ft/m2
Eladó teremgarázs, Budaörs
Budaörs
Kínálati ár: 8 900 000 Ft
Kalkulált ár: 24 791 Є
741 667 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budaörs, Kertváros Ganztelep, 136nm, 289900000 Ft
Budaörs, Kertváros Ganztelep
Kínálati ár: 289 900 000 Ft
Kalkulált ár: 807 521 Є
2 131 618 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budaörs, Kertváros Ganztelep, 154nm, 329900000 Ft
Budaörs, Kertváros Ganztelep
Kínálati ár: 329 900 000 Ft
Kalkulált ár: 918 942 Є
2 142 208 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budaörs, Kertváros Ganztelep, 146nm, 269900000 Ft
Budaörs, Kertváros Ganztelep
Kínálati ár: 269 900 000 Ft
Kalkulált ár: 751 811 Є
1 848 630 Ft/m2
Remek elhelyezkedéssel Budaörsön!
Budaörs
Kínálati ár: 95 000 000 Ft
Kalkulált ár: 264 624 Є
1 117 647 Ft/m2
Budaörsön, sorházas beépítésű utcában, lakás eladó
Budaörs
Kínálati ár: 119 000 000 Ft
Kalkulált ár: 331 476 Є
1 122 642 Ft/m2
Eladó ház, Budaörs
Budaörs
Kínálati ár: 160 000 000 Ft
Kalkulált ár: 445 682 Є
993 789 Ft/m2
Nívós 4 szobás lakás Budaörs szívében
Budaörs, Kőhegy
Kínálati ár: 179 000 000 Ft
Kalkulált ár: 498 607 Є
1 543 103 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó családi ház
Törökbálint, MÁV-telep
Kínálati ár: 215 625 Є
Kalkulált ár: 77 409 375 Ft
2 695 €/m2
Eladó Építési telek, Budaörs, Nap-hegy, 606nm, 110000000 Ft
Budaörs, Nap-hegy
Kínálati ár: 110 000 000 Ft
Kalkulált ár: 306 407 Є
181 518 Ft/m2
Eladó ház, Diósd
Diósd
Kínálati ár: 209 900 000 Ft
Kalkulált ár: 584 680 Є
1 447 586 Ft/m2
Egyedülálló 6+2 félszobás ikerház Törökbálint Rózsadombján!
Törökbálint
Kínálati ár: 149 990 000 Ft
Kalkulált ár: 417 799 Є
852 216 Ft/m2