Eladó társasházi lakás az egész országban
Találati lista: 1244
NYÍREGYHÁZA BUSZÁLLOMÁS KÖZELÉBEN 2.EMELETEN 2 SZOBÁS ERKÉLYES TÉGLAÉPÍTÉSŰ LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 100 000 Є
641 071 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Paks
Paks
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 43 900 000 Ft
Korábbi ár: 45 900 000 Ft
Kalkulált ár: 122 284 Є45 900 000 Ft
516 471 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Budapest VI. kerület
Budapest VI. kerület, Nagykörúton kívüli terület
Kínálati ár: 70 000 000 Ft
Kalkulált ár: 194 986 Є
1 014 493 Ft/m2
Nyíregyháza Belvárosában, 1+2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 147 354 Є
813 846 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN BELVÁROSBAN BELSŐ SZINTES ERKÉLYES 70 NM-ES LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 852 Є
1 032 759 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA ABSZOLÚT BELVÁROSÁBAN IGÉNYESEN TELJES KÖRŰEN FELÚJÍTOTT 3 SZOBA + NAPPALIS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 63 900 000 Ft
Kalkulált ár: 177 994 Є
840 789 Ft/m2
Prémium kategóriás, új építésű otthon eladó Nyíregyházán!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 275 766 Є
727 941 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Budapest VII. kerület
Budapest VII. kerület, Ligetváros
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 236 490 Є
1 117 105 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Hévíz, Hévíz
Hévíz, Hévíz
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є
1 217 073 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BELVÁROSBAN FELÚJÍTOTT LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 147 354 Є
813 846 Ft/m2
Vasvári Pál utcában 1+2 szobás, erkélyes, 65 nm-es lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 147 354 Є
813 846 Ft/m2
Hímesben, 1. emeleti, 2 szobás, 58 nm-es lakás, garázzsal együtt eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 147 354 Є
961 818 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA KOSBOR UTCÁN SZÉP ÁLLAPOTÚ 2SZOBA +NAPPALIS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 66 500 000 Ft
Kalkulált ár: 185 237 Є
898 649 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA TOLDI UTCÁN 2 SZOBA + ÉTKEZŐS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 100 000 Є
664 815 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA VASVÁRI PÁL UTCÁN 57 NM-ES JÓ ÁLLAPOTÚ LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є
875 439 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA TOLDI UTCÁN LIFTES ,2 SZOBÁS ERKÉLYES LAKÁS
Nyíregyháza
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 97 214 Є
646 296 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
NYÍREGYHÁZA VÍZTORONY KÖZELÉBEN 2.EMELETEN 1+2 SZOBÁS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 46 500 000 Ft
Kalkulált ár: 129 526 Є
877 358 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszló
Kínálati ár: 56 000 000 Ft
Kalkulált ár: 155 989 Є
1 513 514 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Budapest VII. kerület
Budapest VII. kerület, Ligetváros
Kínálati ár: 47 000 000 Ft
Kalkulált ár: 130 919 Є
1 516 129 Ft/m2
Új lakást keres?
Debrecen, Hatvan utcai kert, Hatvan utcai kert
Kínálati ár: 71 400 000 Ft
Kalkulált ár: 198 886 Є
1 400 000 Ft/m2