Eladó társasházi lakás az egész országban
Találati lista: 1244
Nyíregyházán, Belváros Közelében, Azonnal Birtokba Vehető, Nappali+2 Szobás Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 900 000 Ft
Korábbi ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 130 641 Є47 900 000 Ft
837 500 Ft/m2
Bujtos övezetében Nappali + 2 szobás, erkélyes lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 69 000 000 Ft
Kalkulált ár: 192 201 Є
1 029 851 Ft/m2
Nyíregyházán, Sóstói Erdő Közelében, 1+2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 500 000 Ft
Kalkulált ár: 137 883 Є
738 806 Ft/m2
Nyíregyházán, Örökösföldön, Azonnal Költözhető, 2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 713 Є
790 566 Ft/m2
Azonnal birtokba vehető, Magasföldszinti, 1 szobás + külön konyhás lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 93 315 Є
858 974 Ft/m2
Nyíregyházán, Toldi Utcán, Azonnal Birtokba Vehető, 2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 97 214 Є
646 296 Ft/m2
Nyíregyháza Belváros közelében 39 nm-es lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 93 315 Є
858 974 Ft/m2
Nyíregyháza szűk belvárosában, 77 nm-es, 2 szoba + nappalis, belső szintes, 2 erkélyes lakás eladó
Nyíregyháza
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 54 900 000 Ft
Korábbi ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 925 Є55 900 000 Ft
712 987 Ft/m2
Nyíregyháza-Belváros, magasföldszinti, 39 m2-es lakás eladó
Nyíregyháza
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 93 315 Є
858 974 Ft/m2
Nyíregyházán, Belváros Közelében, Nappali+2 Szobás, Erkélyes Lakás Garázzsal Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 155 710 Є
822 059 Ft/m2
DAMJANICH LAKÓPARKBAN 1. EMELETI 67 NM-ES 3 SZOBA-NAPPALIS IRODA-LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 73 000 000 Ft
Kalkulált ár: 203 343 Є
1 089 552 Ft/m2
LIFTES TÁRSASHÁZBAN 2 EMELETI 1 SZOBÁS NAPPALIS LAKÁS ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 147 354 Є
961 818 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA KOSBOR UTCÁN 2.EMELETEN 2 SZOBÁS,ERKÉLYES LAKÁS LIFTES TÁRSASHÁZBAN ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 147 354 Є
961 818 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN, HÍMES VÁROSRÉSZBEN, 62 NM-ES 2 + 1 SZOBÁS, 1 EMELETI, ERKÉLYES LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 51 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 51 900 000 Ft
Korábbi ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 144 568 Є54 900 000 Ft
837 097 Ft/m2
Eladó lakás Nyíregyháza – Hímes városrészben!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 147 354 Є
912 069 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BELVÁROSBAN KIS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 93 315 Є
858 974 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
NYÍREGYHÁZÁN, FERENC KÖRÚTON 61 NM-ES 2+1 SZOBÁS 8.-IK EMELETI, LOGGIÁS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 133 426 Є
785 246 Ft/m2
FERENC KRT-ON 8. EMELETI 2+1 SZOBÁS ERKÉLYES LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 133 426 Є
785 246 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BELVÁROS PEREMÉN FELÚJÍTOTT LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 133 426 Є
785 246 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BUJTOSI TÓNÁL FELÚJÍTOTT LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 69 000 000 Ft
Kalkulált ár: 192 201 Є
1 029 851 Ft/m2