Eladó társasházi lakás az egész országban
Találati lista: 1244
Eladó társasházi lakás, Debrecen, Dózsa György utca
Debrecen, Dózsa György utca , Libakert
Kínálati ár: 60 900 000 Ft
Kalkulált ár: 169 638 Є
1 050 000 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Budapest XI. kerület, Szerémi út
Budapest XI. kerület, Szerémi út , Nádorkert
Kínálati ár: 80 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 80 000 000 Ft
Korábbi ár: 82 000 000 Ft
Kalkulált ár: 222 841 Є82 000 000 Ft
1 632 653 Ft/m2
Nyíregyháza - Belváros, 3 szobás nagy lakás téglaépítésű társasházban, GARÁZZSAL eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 208 635 Є
891 667 Ft/m2
TÉGLA ÉPÍTÉSŰ SZIGETELT MÁSODIK EMELETI LAKÁS ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 46 500 000 Ft
Kalkulált ár: 129 526 Є
877 358 Ft/m2
VASVÁRI PÁL UTCÁN 1+2 SZOBÁS ERKÉLYES LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 147 354 Є
813 846 Ft/m2
DRAMALJ (Crikvenica) - 2 Hálószobás apartman
Crikvenica
Kínálati ár: 195 000 Є
Kalkulált ár: 70 005 000 Ft
4 063 €/m2
Eladó társasházi lakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 44 900 000 Ft
Korábbi ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 125 070 Є42 500 000 Ft
774 138 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Siófok
Siófok
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 153 203 Є
1 170 213 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Budapest XIV. kerület
Budapest XIV. kerület, Alsórákos
Kínálati ár: 66 900 000 Ft
Kalkulált ár: 186 351 Є
1 194 643 Ft/m2
Nyíregyháza belvárosában felújított, erkélyes lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 64 500 000 Ft
Kalkulált ár: 179 666 Є
934 783 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Sopron
Sopron
Kínálati ár: 68 500 000 Ft
Kalkulált ár: 190 808 Є
1 037 879 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Budapest XI. kerület
Budapest XI. kerület, Hosszúrét
Kínálati ár: 249 000 000 Ft
Kalkulált ár: 693 593 Є
2 008 065 Ft/m2
Ferenc körúton 2+1 szobás, erkélyes, 61 nm-es lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 133 426 Є
785 246 Ft/m2
Ságvári kertvárosban 3 szobás, 2. emeleti lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 56 900 000 Ft
Kalkulált ár: 158 496 Є
685 542 Ft/m2
Nyíregyházán, Földszinti, Azonnal Birtokba Vehető, 2+1 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 61 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 61 000 000 Ft
Korábbi ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 169 916 Є62 000 000 Ft
824 324 Ft/m2
Nyíregyházán, Első Emeleti, Nappali+3 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 71 900 000 Ft
Kalkulált ár: 200 279 Є
741 237 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
NYÍREGYHÁZA BELVÁROSBAN FELÚJÍTOTT LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 64 500 000 Ft
Kalkulált ár: 179 666 Є
934 783 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA-BELVÁROS TÁGAS NAPPALI+2 SZOBÁS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 64 500 000 Ft
Kalkulált ár: 179 666 Є
934 783 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BELVÁROSBAN ELSŐ EMELETI LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 45 500 000 Ft
Kalkulált ár: 126 741 Є
784 483 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Budapest XIV. kerület, Alsórákos
Budapest XIV. kerület, Alsórákos, Alsórákos
Kínálati ár: 100 000 000 Ft
Kalkulált ár: 278 552 Є
1 492 537 Ft/m2