Eladó társasházi lakás az egész országban
Találati lista: 1246
Nyíregyházán, Korányi Úti Interspar Közelében, 2. Emeleti, 2+2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 122 284 Є
636 232 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN, ÉSZAKI KÖRÚTON 43 NM-ES 2.-IK EMELETI LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 105 571 Є
881 395 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA FERENC KÖRÚTON MAGASFÖLDSZINTEN LÉVŐ LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 635 Є
764 706 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN, SÁGVÁRI KERTVÁROSBAN 38 NM-ES 1 +N ERKÉLYES LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 713 Є
1 102 632 Ft/m2
Dunaújváros, Tavasz utca, 47 m²-es, társasházi lakás, 2 szobás
Dunaújváros, Tavasz utca
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 287 Є
636 170 Ft/m2
Dunaújváros, Fáy András utca, 52 m²-es, társasházi lakás, 2 szobás
Dunaújváros, Fáy András utca
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 287 Є
575 000 Ft/m2
XVI. Kerület, Iglói utca, 86 m²-es, társasházi lakás, 3 szobás
Budapest XVI. kerület, Iglói utca
Kínálati ár: 139 900 000 Ft
Kalkulált ár: 389 694 Є
1 626 744 Ft/m2
VII. Kerület, Nefelejcs utca, 58 m²-es, társasházi lakás, 2 szobás
Budapest VII. kerület, Nefelejcs utca
Kínálati ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 172 702 Є
1 068 966 Ft/m2
IV. Kerület, Laborfalvi Róza utca, 27 m²-es, társasházi lakás
Budapest IV. kerület, Laborfalvi Róza utca
Kínálati ár: 38 500 000 Ft
Kalkulált ár: 107 242 Є
1 425 926 Ft/m2
XIV. Kerület, Füredi utca, 49 m²-es, társasházi lakás, 1+1 szobás
Budapest XIV. kerület, Füredi utca
Kínálati ár: 66 000 000 Ft
Kalkulált ár: 183 844 Є
1 346 939 Ft/m2
IV. Kerület, Pozsonyi utca, 46 m²-es, társasházi lakás, 2 szobás
Budapest IV. kerület, Pozsonyi utca
Kínálati ár: 52 000 000 Ft
Kalkulált ár: 144 847 Є
1 130 435 Ft/m2
XI. Kerület, Őrmezőn utca, 71 m²-es, társasházi lakás, 3 szobás
Budapest XI. kerület, Őrmezőn utca
Kínálati ár: 162 800 000 Ft
Kalkulált ár: 453 482 Є
2 292 958 Ft/m2
Ébredjen minden nap az Öreg-tó és a tatai vár lenyűgöző panorámájára!
Tata, Városközpont
Kínálati ár: 73 900 000 Ft
Kalkulált ár: 205 850 Є
1 154 688 Ft/m2
Azonnal költözhető
Eladó társasházi lakás, Debrecen
Debrecen, Vezér ltp.
Kínálati ár: 76 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 76 900 000 Ft
Korábbi ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 214 206 Є79 900 000 Ft
1 130 882 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Eger
Eger
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 852 Є
1 032 759 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Budapest IV. kerület, Újpest
Budapest IV. kerület, Újpest, Újpest
Kínálati ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 230 919 Є
1 201 449 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Nyíregyháza, Ferenc krt-on 2 szobás lakás FÖLDSZINTEN, KEDVEZŐ ÁRON ELADÓ!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 635 Є
764 706 Ft/m2
Északi körúton 1+1 szobás, azonnal birtokba vehető lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 105 571 Є
881 395 Ft/m2
Korányi F. utcában 2+2 szobás, erkélyes, 69 nm-es lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 122 284 Є
636 232 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BELVÁROS KÖZELÉBEN JÓ ÁLLAPOTÚ LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 105 571 Є
881 395 Ft/m2