Eladó ingatlanok Vác
Találati lista: 316
Eladó 650 m2 hotel, Vác
Vác, Belváros
Kínálati ár: 529 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 469 444 Є
813 846 Ft/m2
Eladó Családi ház, Vác, Törökhegy, 151nm, 89000000 Ft
Vác, Törökhegy
Kínálati ár: 89 000 000 Ft
Kalkulált ár: 247 222 Є
589 404 Ft/m2
Eladó Építési telek, Vác, Kisvác, 1200nm, 31500000 Ft
Vác, Kisvác
Kínálati ár: 31 500 000 Ft
Kalkulált ár: 87 500 Є
26 250 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Vác, Belváros, 106nm, 144300000 Ft
Vác, Belváros
Kínálati ár: 144 300 000 Ft
Kalkulált ár: 400 833 Є
1 361 321 Ft/m2
Eladó ikerház, Vác, Törökhegy
Vác, Törökhegy
Kínálati ár: 99 200 000 Ft
Kalkulált ár: 275 556 Є
775 000 Ft/m2
Eladó ikerház, Vác, Törökhegy
Vác, Törökhegy
Kínálati ár: 95 340 000 Ft
Kalkulált ár: 264 833 Є
756 667 Ft/m2
Eladó építési telek, Vác, Csatamező
Vác, Csatamező
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 208 056 Є
14 135 Ft/m2
Eladó Építési telek, Vác, Deákvár, 75000nm, 230000000 Ft
Vác, Deákvár
Kínálati ár: 230 000 000 Ft
Kalkulált ár: 638 889 Є
3 067 Ft/m2
Eladó 162 m2 egyéb ingatlan, Vác
Vác, Belváros
Kínálati ár: 21 500 000 Ft
Kalkulált ár: 59 722 Є
132 716 Ft/m2
Eladó külterületi telek, Vác, Václiget
Vác, Václiget
Kínálati ár: 18 000 000 Ft
Kalkulált ár: 50 000 Є
12 000 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Vác, Máriaudvar, 2nm, 2200000000 Ft
Vác, Máriaudvar
Kínálati ár: 2 200 000 000 Ft
Kalkulált ár: 6 111 111 Є
1 100 000 000 Ft/m2
Eladó egyedi garázs, Vác
Vác
Kínálati ár: 1 000 Ft
Kalkulált ár: 3 Є
100 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Vác
Vác
Kínálati ár: 17 800 000 Ft
Kalkulált ár: 49 444 Є
635 714 Ft/m2
Eladó ikerház, Vác
Vác
Kínálati ár: 59 000 000 Ft
Kalkulált ár: 163 889 Є
541 284 Ft/m2
Eladó Építési telek, Vác, Deákvár, 12500nm, 69000000 Ft
Vác, Deákvár
Kínálati ár: 69 000 000 Ft
Kalkulált ár: 191 667 Є
5 520 Ft/m2
Eladó sorház, Vác
Vác
Kínálati ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 200 000 Є
327 273 Ft/m2