Eladó ingatlanok Vác
Találati lista: 316
Eladó Építési telek, Vác, Bácska, 1580nm, 53000000 Ft
Vác, Bácska
Kínálati ár: 53 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 53 000 000 Ft
Korábbi ár: 47 400 000 Ft
Kalkulált ár: 147 222 Є47 400 000 Ft
33 544 Ft/m2
Eladó Házrész, Vác, Kisvác, 298nm, 99000000 Ft
Vác, Kisvác
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 275 000 Є
332 215 Ft/m2
Eladó Családi ház, Vác, Gombás, 30nm, 24900000 Ft
Vác, Gombás
Kínálati ár: 24 900 000 Ft
Kalkulált ár: 69 167 Є
830 000 Ft/m2
Eladó ikerház, Vác, Deákvár
Vác, Deákvár
Kínálati ár: 128 890 000 Ft
Kalkulált ár: 358 028 Є
1 150 804 Ft/m2
Eladó Családi ház, Vác, Törökhegy, 160nm, 159000000 Ft
Vác, Törökhegy
Kínálati ár: 159 000 000 Ft
Kalkulált ár: 441 667 Є
993 750 Ft/m2
Eladó építési telek, Vác, Törökhegy
Vác, Törökhegy
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 35 000 000 Ft
Korábbi ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 97 222 Є45 000 000 Ft
10 395 Ft/m2
Eladó Sorház, Vác, Václiget, 186nm, 144990000 Ft
Vác, Václiget
Kínálati ár: 144 990 000 Ft
Kalkulált ár: 402 750 Є
779 516 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Vác, Márna utca 3
Vác, Márna utca 3
Kínálati ár: 85 990 000 Ft
Kalkulált ár: 238 861 Є
1 131 447 Ft/m2
Eladó iroda, irodaház, Vác, Deákvári fasor 6
Vác, Deákvári fasor 6
Kínálati ár: 300 000 000 Ft
Kalkulált ár: 833 333 Є
464 396 Ft/m2
Eladó Építési telek, Vác, Külterület, 2519nm, 31000000 Ft
Vác, Külterület
Kínálati ár: 31 000 000 Ft
Kalkulált ár: 86 111 Є
12 306 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Vác, Alsóváros, 420nm, 189000000 Ft
Vác, Alsóváros
Kínálati ár: 189 000 000 Ft
Kalkulált ár: 525 000 Є
450 000 Ft/m2
Eladó külterületi telek, Vác, Vác
Vác, Vác
Kínálati ár: 19 500 000 Ft
Kalkulált ár: 54 167 Є
5 932 Ft/m2
Eladó külterületi telek, Vác, Nyulas
Vác, Nyulas
Kínálati ár: 5 500 000 Ft
Kalkulált ár: 15 278 Є
1 407 Ft/m2
Eladó Családi ház, Vác, Belváros, Dr. Csányi László körút, 131nm, 91000000 Ft
Vác, Belváros, Dr. Csányi László körút
Kínálati ár: 91 000 000 Ft
Kalkulált ár: 252 778 Є
694 656 Ft/m2
Eladó építési telek, Vác, Törökhegy
Vác, Törökhegy
Kínálati ár: 39 990 000 Ft
Kalkulált ár: 111 083 Є
17 097 Ft/m2
Eladó Családi ház, Vác, Belváros, 131nm, 91000000 Ft
Vác, Belváros
Kínálati ár: 91 000 000 Ft
Kalkulált ár: 252 778 Є
694 656 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó családi ház, Vác, Máriaudvar
Vác, Máriaudvar
Kínálati ár: 29 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 500 000 Ft
Korábbi ár: 36 500 000 Ft
Kalkulált ár: 81 944 Є36 500 000 Ft
702 381 Ft/m2
Eladó családi ház, Vác
Vác
Kínálati ár: 269 000 000 Ft
Kalkulált ár: 747 222 Є
996 296 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Vác, Deákvár, 30nm, 29900000 Ft
Vác, Deákvár
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 056 Є
996 667 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Vác, Belváros, 56nm, 58000000 Ft
Vác, Belváros
Kínálati ár: 58 000 000 Ft
Kalkulált ár: 161 111 Є
1 035 714 Ft/m2