Eladó ingatlanok Vác
Találati lista: 316
Eladó építési telek, Vác, Alsóváros
Vác, Alsóváros
Kínálati ár: 190 000 000 Ft
Kalkulált ár: 527 778 Є
15 378 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Vác, Alsóváros, Rádi út, 579nm, 750000000 Ft
Vác, Alsóváros, Rádi út
Kínálati ár: 750 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 083 333 Є
1 295 337 Ft/m2
Eladó Építési telek, Vác, Gombás, 2157nm, 5900000 Ft
Vác, Gombás
Kínálati ár: 5 900 000 Ft
Kalkulált ár: 16 389 Є
2 735 Ft/m2
Eladó külterületi telek, Vác, Csatamező
Vác, Csatamező
Kínálati ár: 310 000 000 Ft
Kalkulált ár: 861 111 Є
15 500 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Vác, Belváros, 111nm, 84900000 Ft
Vác, Belváros
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 235 833 Є
764 865 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Vác, 4700nm, 1584000000 Ft
Vác
Kínálati ár: 1 584 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 1 584 000 000 Ft
Korábbi ár: 1 579 600 000 Ft
Kalkulált ár: 4 400 000 Є1 579 600 000 Ft
337 021 Ft/m2
Eladó Építési telek, Vác, 797nm, 15900000 Ft
Vác
Kínálati ár: 15 900 000 Ft
Kalkulált ár: 44 167 Є
19 950 Ft/m2
Eladó Építési telek, Vác, Deákvár, Felsőtörökhegyi utca, 48114nm, 42000000 Ft
Vác, Deákvár, Felsőtörökhegyi utca
Kínálati ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 116 667 Є
873 Ft/m2
Vác külterületén, szőlő besorolású óriási ingatlan irányáron eladó!
Vác
Kínálati ár: 26 000 000 Ft
Kalkulált ár: 72 222 Є
1 417 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Vác, Külterület, 25nm, 15200000 Ft
Vác, Külterület
Kínálati ár: 15 200 000 Ft
Kalkulált ár: 42 222 Є
608 000 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Vác, Patakföld
Vác, Patakföld
Kínálati ár: 14 850 000 Ft
Kalkulált ár: 41 250 Є
1 237 500 Ft/m2
Eladó 130 m2 családi ház, Vác
Vác
Kínálati ár: 120 000 000 Ft
Kalkulált ár: 333 333 Є
923 077 Ft/m2
Eladó Építési telek, Vác, Külterület, 1800nm, 9900000 Ft
Vác, Külterület
Kínálati ár: 9 900 000 Ft
Kalkulált ár: 27 500 Є
5 500 Ft/m2
Eladó Építési telek, Vác, Körtvélyes, 600nm, 12500000 Ft
Vác, Körtvélyes
Kínálati ár: 12 500 000 Ft
Kalkulált ár: 34 722 Є
20 833 Ft/m2
Eladó Építési telek, Vác, Körtvélyes, 2600nm, 25000000 Ft
Vác, Körtvélyes
Kínálati ár: 25 000 000 Ft
Kalkulált ár: 69 444 Є
9 615 Ft/m2
Eladó Üzlet, Vác, Belváros, 144nm, 139000000 Ft
Vác, Belváros
Kínálati ár: 139 000 000 Ft
Kalkulált ár: 386 111 Є
965 278 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó 355 m2 családi ház, Vác
Vác, Deákvár
Kínálati ár: 199 000 000 Ft
Kalkulált ár: 552 778 Є
560 563 Ft/m2
Eladó Családi ház, Vác, Belváros, 105nm, 59000000 Ft
Vác, Belváros
Kínálati ár: 59 000 000 Ft
Kalkulált ár: 163 889 Є
561 905 Ft/m2
Eladó Építési telek, Vác, Törökhegy, 784nm, 35000000 Ft
Vác, Törökhegy
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 97 222 Є
44 643 Ft/m2
Eladó Családi ház, Vác, Kertváros, 221nm, 155000000 Ft
Vác, Kertváros
Kínálati ár: 155 000 000 Ft
Kalkulált ár: 430 556 Є
701 357 Ft/m2