Eladó lakás Pest megye
Találati lista: 510
Veresegyház legszebb részén a Mézesvölgyben kínálunk eladásra egy 61 nm-es, HŐSZIVATTYÚS, kertkapcsolatos, teraszos, 3 szobás, amerikai konyhás, nappalis, új építésű, liftes társasházban lévő földszin
Veresegyház
Kínálati ár: 86 910 000 Ft
Kalkulált ár: 240 748 Є
1 424 754 Ft/m2
Eladó újszerű, kertkapcsolatos lakás hatalmas garázzsal Fótújfalun!
Fót
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 235 180 Є
1 326 563 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó téglalakás, Dunakeszi, Alagliget lakópark, Dr. Babicz Béla utca
Dunakeszi, Alagliget lakópark, Dr. Babicz Béla utca
Kínálati ár: 66 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 66 000 000 Ft
Korábbi ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 182 825 Є69 900 000 Ft
1 466 667 Ft/m2
Eladó Panellakás, Vác, Alsóváros, 55nm, 54900000 Ft
Vác, Alsóváros
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 54 900 000 Ft
Korábbi ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 078 Є55 900 000 Ft
998 182 Ft/m2
Érd központjában prémium minőségű lakások!
Érd
Kínálati ár: 83 990 000 Ft
Kalkulált ár: 232 659 Є
1 376 885 Ft/m2
Eladó téglalakás, Szentendre
Szentendre
Kínálati ár: 95 900 000 Ft
Kalkulált ár: 265 651 Є
1 128 235 Ft/m2
Újépítésű Prémium lakás Dunaharasztin - 2
Dunaharaszti
Kínálati ár: 80 000 000 Ft
Kalkulált ár: 221 607 Є
1 311 475 Ft/m2
Újépítésű Prémium lakás Dunaharasztin - 4
Dunaharaszti
Kínálati ár: 63 000 000 Ft
Kalkulált ár: 174 515 Є
1 312 500 Ft/m2
Újépítésű Prémium lakás Dunaharasztin - 6
Dunaharaszti
Kínálati ár: 82 000 000 Ft
Kalkulált ár: 227 147 Є
1 322 581 Ft/m2
Újépítésű Prémium lakás Dunaharasztin - 5
Dunaharaszti
Kínálati ár: 75 700 000 Ft
Kalkulált ár: 209 695 Є
1 328 070 Ft/m2
Újépítésű Prémium lakás Dunaharasztin - 3
Dunaharaszti
Kínálati ár: 78 000 000 Ft
Kalkulált ár: 216 066 Є
1 300 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Szigetszentmiklós
Szigetszentmiklós
Kínálati ár: 67 200 000 Ft
Kalkulált ár: 186 150 Є
1 120 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Tököl
Tököl
Kínálati ár: 47 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 47 000 000 Ft
Korábbi ár: 48 000 000 Ft
Kalkulált ár: 130 194 Є48 000 000 Ft
959 184 Ft/m2
Eladó Lakás, Halásztelek
Halásztelek
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
881 667 Ft/m2
Eladó Lakás, Szigetszentmiklós
Szigetszentmiklós
Kínálati ár: 67 200 000 Ft
Kalkulált ár: 186 150 Є
1 120 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Dunakeszi, Városközpont, Városközpontban
Dunakeszi, Városközpont, Városközpontban
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 216 Є
900 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
MAGAS MINŐSÉGBEN FELÚJÍTOTT 2 SZOBÁS ERKÉLYES LAKÁS ELADÓ
Táborfalva
Kínálati ár: 26 900 000 Ft
Kalkulált ár: 74 515 Є
489 091 Ft/m2
Eladó téglalakás, Dunakeszi, Gyártelep
Dunakeszi, Gyártelep
Kínálati ár: 64 800 000 Ft
Kalkulált ár: 179 501 Є
1 472 727 Ft/m2
Találd meg új otthonod Dunakeszin – világos, szerethető kis lakás vár rád
Dunakeszi, Barátság úti lakótelep
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 51 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є51 900 000 Ft
1 425 714 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.