Eladó lakás Pest megye
Találati lista: 501
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó téglalakás, Monor
Monor
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
880 882 Ft/m2
kiemelt
Elegáns, napfényes otthon nyugodt, zöld környezetben
Érd, Parkváros, Gyűszűvirág
Kínálati ár: 81 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 81 900 000 Ft
Korábbi ár: 83 900 000 Ft
Kalkulált ár: 226 870 Є83 900 000 Ft
1 077 632 Ft/m2
kiemelt
Dunaharaszti, Kossuth Lajos utca, 76 m²-es, társasházi lakás, 3 szobás
Dunaharaszti, Kossuth Lajos utca
Kínálati ár: 76 000 000 Ft
Kalkulált ár: 210 526 Є
1 000 000 Ft/m2
kiemelt
Dunakeszi, Szabadság liget, 73 m²-es, társasházi lakás, 3 szobás
Dunakeszi, Szabadság liget
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 99 000 000 Ft
Korábbi ár: 105 000 000 Ft
Kalkulált ár: 274 238 Є105 000 000 Ft
1 356 164 Ft/m2
kiemelt
Szigetszentmiklós, városközpont utca, 54 m²-es, társasházi lakás
Szigetszentmiklós, városközpont utca
Kínálati ár: 54 000 000 Ft
Kalkulált ár: 149 584 Є
1 000 000 Ft/m2
Eladó lakás, Isaszeg
Isaszeg
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
873 750 Ft/m2
Eladó Lakás, Gyömrő
Gyömrő
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Kalkulált ár: 127 147 Є
1 390 909 Ft/m2
Eladó Lakás, Monorierdő
Monorierdő
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
950 794 Ft/m2
Megvételre kínálunk Százhalombattán egy kitűnő állapotú, dupla teraszos, garázsos, klímás, nettó 94 nm-es, 5 szobás, összkomfortos, téglából épült sorház szélső, leghátsó lakását.
Százhalombatta, Óváros, Szent László út 24.
Kínálati ár: 94 200 000 Ft
Kalkulált ár: 260 942 Є
1 002 128 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budakalász
Budakalász
Kínálati ár: 86 900 000 Ft
Kalkulált ár: 240 720 Є
1 158 667 Ft/m2
Eladó Ház, Dunavarsány
Dunavarsány
Kínálati ár: 80 000 000 Ft
Kalkulált ár: 221 607 Є
733 945 Ft/m2
Eladó panellakás, Szentendre
Szentendre
Kínálati ár: 68 900 000 Ft
Kalkulált ár: 190 859 Є
1 252 727 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Pomáz, Majdán, 66nm, 95000000 Ft
Pomáz, Majdán
Kínálati ár: 95 000 000 Ft
Kalkulált ár: 263 158 Є
1 439 394 Ft/m2
Megvételre kínálunk Gyömrő közkedvelt lakóparkjában, a KastélyDombon egy új építésű, HŐSZIVATTYÚS, 68 m² alapterületű + teraszos, 3 szobás, összkomfortos, gardróbos, sorházi lakást.
Gyömrő, Kastélydomb
Kínálati ár: 83 700 000 Ft
Kalkulált ár: 231 856 Є
1 230 882 Ft/m2
Eladó téglalakás, Érd
Érd
Kínálati ár: 76 400 000 Ft
Kalkulált ár: 211 634 Є
1 232 258 Ft/m2
Eladó téglalakás, Érd, Alsó utca
Érd, Alsó utca
Kínálati ár: 52 800 000 Ft
Kalkulált ár: 146 260 Є
1 257 143 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Nagykőrösön Fszt-i Lakás Garázzsal, Központhoz Közel Eladó!
Nagykőrös
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 216 Є
615 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Szigetszentmiklós
Szigetszentmiklós
Kínálati ár: 67 200 000 Ft
Kalkulált ár: 186 150 Є
1 120 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Dunakeszi
Dunakeszi
Kínálati ár: 75 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 75 900 000 Ft
Korábbi ár: 77 000 000 Ft
Kalkulált ár: 210 249 Є77 000 000 Ft
1 244 262 Ft/m2
Eladó Lakás, Szigetszentmiklós
Szigetszentmiklós
Kínálati ár: 67 200 000 Ft
Kalkulált ár: 186 150 Є
1 120 000 Ft/m2