Eladó lakások Veresegyházon
Találati lista: 19
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó téglalakás, Veresegyház, Laposok, Táncsics Mihály utca
Veresegyház, Laposok, Táncsics Mihály utca
Kínálati ár: 69 990 000 Ft
Kalkulált ár: 193 878 Є
1 128 871 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Veresegyház, Veresegyház
Veresegyház, Veresegyház
Kínálati ár: 81 900 000 Ft
Kalkulált ár: 226 870 Є
1 011 111 Ft/m2
Veresegyház legszebb részén a Mézesvölgyben kínálunk eladásra egy 34 nm-es, HŐSZIVATTYÚS, 1 szobás, amerikai konyhás, nappalis, új építésű, liftes társasházban lévő második emeleti lakást.
Veresegyház
Kínálati ár: 50 730 000 Ft
Kalkulált ár: 140 526 Є
1 492 059 Ft/m2
Veresegyház legszebb részén a Mézesvölgyben kínálunk eladásra egy 43 nm-es, HŐSZIVATTYÚS, 2 szobás, amerikai konyhás, nappalis, új építésű, liftes társasházban lévő második emeleti lakást.
Veresegyház
Kínálati ár: 60 900 000 Ft
Kalkulált ár: 168 698 Є
1 416 279 Ft/m2
Veresegyház legszebb részén a Mézesvölgyben kínálunk eladásra egy 61 nm-es, HŐSZIVATTYÚS, kertkapcsolatos, teraszos, 3 szobás, amerikai konyhás, nappalis, új építésű, liftes társasházban lévő földszin
Veresegyház
Kínálati ár: 86 910 000 Ft
Kalkulált ár: 240 748 Є
1 424 754 Ft/m2
Eladó Lakás, Veresegyház 50.730.000 Ft
Veresegyház
Kínálati ár: 50 730 000 Ft
Kalkulált ár: 140 526 Є
1 492 059 Ft/m2
Eladó Lakás, Veresegyház 60.900.000 Ft
Veresegyház
Kínálati ár: 60 900 000 Ft
Kalkulált ár: 168 698 Є
1 416 279 Ft/m2
Eladó Lakás, Veresegyház 77.580.000 Ft
Veresegyház
Kínálati ár: 77 580 000 Ft
Kalkulált ár: 214 903 Є
1 491 923 Ft/m2
Eladó Lakás, Veresegyház 70.540.000 Ft
Veresegyház
Kínálati ár: 70 540 000 Ft
Kalkulált ár: 195 402 Є
1 469 583 Ft/m2
Eladó Lakás, Veresegyház 93.810.000 Ft
Veresegyház
Kínálati ár: 93 810 000 Ft
Kalkulált ár: 259 861 Є
1 421 364 Ft/m2
Eladó Lakás, Veresegyház 86.910.000 Ft
Veresegyház
Kínálati ár: 86 910 000 Ft
Kalkulált ár: 240 748 Є
1 424 754 Ft/m2
Eladó Lakás, Veresegyház 97.330.000 Ft
Veresegyház
Kínálati ár: 97 330 000 Ft
Kalkulált ár: 269 612 Є
1 431 324 Ft/m2
Eladó Lakás, Veresegyház 67.660.000 Ft
Veresegyház
Kínálati ár: 67 660 000 Ft
Kalkulált ár: 187 424 Є
1 439 574 Ft/m2
Eladó Lakás, Veresegyház 75.280.000 Ft
Veresegyház
Kínálati ár: 75 280 000 Ft
Kalkulált ár: 208 532 Є
1 447 692 Ft/m2
Eladó Lakás, Veresegyház 95.250.000 Ft
Veresegyház
Kínálati ár: 95 250 000 Ft
Kalkulált ár: 263 850 Є
1 421 642 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Lakás, Veresegyház 67.660.000 Ft
Veresegyház
Kínálati ár: 67 660 000 Ft
Kalkulált ár: 187 424 Є
1 439 574 Ft/m2
Eladó Lakás, Veresegyház 75.280.000 Ft
Veresegyház
Kínálati ár: 75 280 000 Ft
Kalkulált ár: 208 532 Є
1 447 692 Ft/m2
Eladó téglalakás, Veresegyház
Veresegyház
Kínálati ár: 84 300 000 Ft
Kalkulált ár: 233 518 Є
1 453 448 Ft/m2
Eladó téglalakás, Veresegyház
Veresegyház
Kínálati ár: 99 800 000 Ft
Kalkulált ár: 276 454 Є
1 446 377 Ft/m2