Eladó ingatlanok Oroszlány
Találati lista: 197
Oroszlányon, 50 m2-es, 2 szobás lakás eladó
Oroszlány
Kínálati ár: 26 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 26 000 000 Ft
Korábbi ár: 27 850 000 Ft
Kalkulált ár: 72 022 Є27 850 000 Ft
520 000 Ft/m2
Eladó 4. emeleti világos 49nm-es 2 szobás lakás franciaerkéllyel !
Oroszlány
Kínálati ár: 28 990 000 Ft
Kalkulált ár: 80 305 Є
591 633 Ft/m2
Eladó 53 m²-es, 2 szobás, 4. emeleti lakás nagy erkéllyel Oroszlányban!
Oroszlány
Kínálati ár: 33 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 33 990 000 Ft
Korábbi ár: 32 500 000 Ft
Kalkulált ár: 94 155 Є32 500 000 Ft
641 321 Ft/m2
Eladó nyaraló Oroszlányon –Kis ház, nagy lehetőség!
Oroszlány
Kínálati ár: 19 000 000 Ft
Kalkulált ár: 52 632 Є
60 317 Ft/m2
Lakható, 3 szobás ház, nagy telekkel, Oroszlány, Nyíres dűlőben
Oroszlány
Kínálati ár: 12 900 000 Ft
Kalkulált ár: 35 734 Є
10 320 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Óváros, Hunyadi János utca, 50nm, 39900000 Ft
Oroszlány, Óváros, Hunyadi János utca
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
798 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Óváros, 36nm, 25900000 Ft
Oroszlány, Óváros
Kínálati ár: 25 900 000 Ft
Kalkulált ár: 71 745 Є
719 444 Ft/m2
Eladó Panellakás, Oroszlány, Újváros, Népek barátsága utca, 43nm, 29800000 Ft
Oroszlány, Újváros, Népek barátsága utca
Kínálati ár: 29 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 800 000 Ft
Korábbi ár: 31 000 000 Ft
Kalkulált ár: 82 548 Є31 000 000 Ft
693 023 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Oroszlány, 64nm, 26500000 Ft
Oroszlány
Kínálati ár: 26 500 000 Ft
Kalkulált ár: 73 407 Є
414 063 Ft/m2
Eladó Panellakás, Oroszlány, Újváros, Bánki Donát utca, 63nm, 32900000 Ft
Oroszlány, Újváros, Bánki Donát utca
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 91 136 Є
522 222 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, Tópart utca, 46nm, 49700000 Ft
Oroszlány, Újváros, Tópart utca
Kínálati ár: 49 700 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 700 000 Ft
Korábbi ár: 50 500 000 Ft
Kalkulált ár: 137 673 Є50 500 000 Ft
1 080 435 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Oroszlány, 40nm, 35000000 Ft
Oroszlány
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 96 953 Є
875 000 Ft/m2
Eladó Oroszlányon egy 51 m²-es, két szobás-erkélyes 2. emeleti lakás!
Oroszlány
Kínálati ár: 38 900 000 Ft
Kalkulált ár: 107 756 Є
707 273 Ft/m2
Oroszlány Dózsa Gy. út felújított lakás KIZÁRÓLAG nálunk!
Oroszlány
Kínálati ár: 39 500 000 Ft
Kalkulált ár: 109 418 Є
790 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Oroszlány, 36nm, 27490000 Ft
Oroszlány
Kínálati ár: 27 490 000 Ft
Jelenlegi ár: 27 490 000 Ft
Korábbi ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 76 150 Є29 900 000 Ft
763 611 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út, 54nm, 39990000 Ft
Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út
Kínálati ár: 39 990 000 Ft
Kalkulált ár: 110 776 Є
740 556 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó panellakás, Oroszlány, Oroszlány
Oroszlány, Oroszlány
Kínálati ár: 32 700 000 Ft
Kalkulált ár: 90 582 Є
616 981 Ft/m2
Eladó téglalakás, Oroszlány, Oroszlány
Oroszlány, Oroszlány
Kínálati ár: 25 000 000 Ft
Kalkulált ár: 69 252 Є
471 698 Ft/m2
Háromszintes otthon Borbálán
Oroszlány
Kínálati ár: 60 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 60 000 000 Ft
Korábbi ár: 63 000 000 Ft
Kalkulált ár: 166 205 Є63 000 000 Ft
200 000 Ft/m2
Erkélyes, első emeleti felújított lakás Oroszlányon eladó
Oroszlány
Kínálati ár: 36 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 36 500 000 Ft
Korábbi ár: 37 000 000 Ft
Kalkulált ár: 101 108 Є37 000 000 Ft
730 000 Ft/m2