Eladó ingatlanok Oroszlány
Találati lista: 197
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 53nm, 33990000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 33 990 000 Ft
Kalkulált ár: 94 155 Є
641 321 Ft/m2
Eladó Családi ház, Oroszlány, Újváros, 187nm, 79900000 Ft
Oroszlány, Újváros
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
427 273 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, 50nm, 32500000 Ft
Oroszlány, Újváros
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Kalkulált ár: 90 028 Є
650 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, 50nm, 44900000 Ft
Oroszlány, Újváros
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
898 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Oroszlány, Borbálatelep, 140nm, 58990000 Ft
Oroszlány, Borbálatelep
Kínálati ár: 58 990 000 Ft
Kalkulált ár: 163 407 Є
421 357 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, 38nm, 31500000 Ft
Oroszlány, Újváros
Kínálati ár: 31 500 000 Ft
Kalkulált ár: 87 258 Є
828 947 Ft/m2
Eladó Panellakás, Oroszlány, Újváros, 49nm, 32900000 Ft
Oroszlány, Újváros
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 91 136 Є
671 429 Ft/m2
Eladó Családi ház, Oroszlány, Borbálatelep, 270nm, 149900000 Ft
Oroszlány, Borbálatelep
Kínálati ár: 149 900 000 Ft
Kalkulált ár: 415 235 Є
555 185 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Óváros, 64nm, 31900000 Ft
Oroszlány, Óváros
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 366 Є
498 438 Ft/m2
Oroszlányon a Mátyás király úton eladó egy teljeskörűen felújított, 1. emeleti erkélyes lakás
Oroszlány
Kínálati ár: 37 000 000 Ft
Kalkulált ár: 102 493 Є
698 113 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Oroszlány, 55nm, 37900000 Ft
Oroszlány
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 104 986 Є
689 091 Ft/m2
Tágas, háromszintes családi ház eladó Oroszlány kedvelt részén – gyönyörű kerttel és csarnokkal!
Oroszlány
Kínálati ár: 59 000 000 Ft
Kalkulált ár: 163 435 Є
421 429 Ft/m2
Eladó társasházi lakás Oroszlányon
Oroszlány, Rákóczi Ferenc út
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 92 798 Є
683 673 Ft/m2
Eladó társasházi lakás Oroszlányon
Oroszlány, Rákóczi utca
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 92 798 Є
683 673 Ft/m2
Praktikus elrendezés, kedvező fenntartás, remek lokáció.
Oroszlány
Kínálati ár: 46 990 000 Ft
Kalkulált ár: 130 166 Є
757 903 Ft/m2
Oroszlány kedvelt részén, gondozott kertkapcsolatos 3 szobás sorházi lakás eladó!
Oroszlány
Kínálati ár: 53 900 000 Ft
Kalkulált ár: 149 307 Є
561 458 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó 2 szobás, erkélyes lakás Oroszlány közkedvelt részén – Haraszthegyi út
Oroszlány
Kínálati ár: 38 900 000 Ft
Kalkulált ár: 107 756 Є
762 745 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út, 50nm, 32900000 Ft
Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 91 136 Є
658 000 Ft/m2
Oroszlány családi ház
Oroszlány
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 174 238 Є
370 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út, 40nm, 29100000 Ft
Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út
Kínálati ár: 29 100 000 Ft
Kalkulált ár: 80 609 Є
727 500 Ft/m2