Eladó ingatlanok Oroszlány
Találati lista: 197
Eladó erkélyes lakás Oroszlány kedvelt részén – alacsony fenntartási költséggel!
Oroszlány
Kínálati ár: 34 750 000 Ft
Kalkulált ár: 96 528 Є
695 000 Ft/m2
Oroszlányon, a Rákóczi úton eladó egy 40 m²-es, 2. emeleti, 1 szobás, erkélyes lakás.
Oroszlány
Kínálati ár: 28 900 000 Ft
Kalkulált ár: 80 278 Є
722 500 Ft/m2
Oroszlányon eladó egy 53 nm-es földszinti két szoba + hallos lakás!
Oroszlány
Kínálati ár: 28 000 000 Ft
Kalkulált ár: 77 778 Є
528 302 Ft/m2
Eladó Családi ház, Oroszlány, 128nm, 76900000 Ft
Oroszlány
Kínálati ár: 76 900 000 Ft
Kalkulált ár: 213 611 Є
600 781 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Oroszlány, 36nm, 27000000 Ft
Oroszlány
Kínálati ár: 27 000 000 Ft
Kalkulált ár: 75 000 Є
750 000 Ft/m2
CSALÁDI ÁLOMOTTHON OROSZLÁNY SZÍVÉBEN – NYUGALOM ÉS KÉNYELEM
Oroszlány
Kínálati ár: 149 990 000 Ft
Kalkulált ár: 416 639 Є
561 760 Ft/m2
Eladó 3 szobás földszinti lakás üzleti potenciállal Oroszlány szívében
Oroszlány
Kínálati ár: 51 000 000 Ft
Kalkulált ár: 141 667 Є
689 189 Ft/m2
Oroszlányon 74 nm -es, bútorozott lakás eladó
Oroszlány
Kínálati ár: 58 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 58 500 000 Ft
Korábbi ár: 59 990 000 Ft
Kalkulált ár: 162 500 Є59 990 000 Ft
790 541 Ft/m2
Kiváló befektetés vagy első otthon Oroszlány szívében!
Oroszlány
Kínálati ár: 26 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 26 800 000 Ft
Korábbi ár: 25 900 000 Ft
Kalkulált ár: 74 444 Є25 900 000 Ft
765 714 Ft/m2
Eladó egy igazán különleges lehetőség Oroszlány határában, a Német-dűlő elején
Oroszlány
Kínálati ár: 15 500 000 Ft
Kalkulált ár: 43 056 Є
11 265 Ft/m2
Eladó Családi ház, Oroszlány, 272nm, 40000000 Ft
Oroszlány
Kínálati ár: 40 000 000 Ft
Kalkulált ár: 111 111 Є
147 059 Ft/m2
Oroszlány, VII. emeleti 3 szobás, liftes, 63nm-es lakás!
Oroszlány
Kínálati ár: 40 900 000 Ft
Kalkulált ár: 113 611 Є
649 206 Ft/m2
Eladó 2 szobás, erkélyes lakás Oroszlány kedvelt részén – Kertalja utca
Oroszlány
Kínálati ár: 31 500 000 Ft
Kalkulált ár: 87 500 Є
572 727 Ft/m2
A LIDO HOME eladásra kínál egy első emeleti, tégla építésű lakást Oroszlányban .
Oroszlány
Kínálati ár: 24 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 24 000 000 Ft
Korábbi ár: 26 000 000 Ft
Kalkulált ár: 66 667 Є26 000 000 Ft
452 830 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, Népek barátsága utca, 54nm, 33500000 Ft
Oroszlány, Újváros, Népek barátsága utca
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 33 500 000 Ft
Korábbi ár: 34 200 000 Ft
Kalkulált ár: 93 056 Є34 200 000 Ft
620 370 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Óváros, Fürst Sándor utca, 58nm, 38500000 Ft
Oroszlány, Óváros, Fürst Sándor utca
Kínálati ár: 38 500 000 Ft
Kalkulált ár: 106 944 Є
663 793 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Téglalakás, Oroszlány, 45nm, 44500000 Ft
Oroszlány
Kínálati ár: 44 500 000 Ft
Kalkulált ár: 123 611 Є
988 889 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Oroszlány, 55nm, 39400000 Ft
Oroszlány
Kínálati ár: 39 400 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 400 000 Ft
Korábbi ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 109 444 Є39 900 000 Ft
716 364 Ft/m2
Eladó Lakás, Oroszlány
Oroszlány
Kínálati ár: 35 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 35 990 000 Ft
Korábbi ár: 37 000 000 Ft
Kalkulált ár: 99 972 Є37 000 000 Ft
679 057 Ft/m2
Oroszlányon, a Dózsa György utcában, 2.emeleti, 1 szobás lakás eladó
Oroszlány
Kínálati ár: 26 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 26 990 000 Ft
Korábbi ár: 27 990 000 Ft
Kalkulált ár: 74 972 Є27 990 000 Ft
870 645 Ft/m2