Eladó ingatlanok Nyíregyháza
Találati lista: 1254
Eladó társasházi lakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 44 900 000 Ft
Korábbi ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є42 500 000 Ft
774 138 Ft/m2
Eladó sorház, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 76 000 000 Ft
Kalkulált ár: 210 526 Є
730 769 Ft/m2
Nyíregyháza Borbánya központjában eladásra kínálok egy szép állapotú 2 hálószobás, amerikai konyhás nappalis, külön...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 81 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 81 900 000 Ft
Korábbi ár: 83 500 000 Ft
Kalkulált ár: 226 870 Є83 500 000 Ft
795 146 Ft/m2
Kiváló befektetési lehetőség Nyíregyháza Oros frekventált helyén!Nyíregyháza Oros frekventált helyén kinálom eladásra ezt...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
277 222 Ft/m2
Most induló projekt Nyíregyháza–Nyírjesen! 3 szoba + nappalis, gardróbos új építésű családi ház 1100 m²-es telkenNyíregyháza...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 80 000 000 Ft
Kalkulált ár: 221 607 Є
761 905 Ft/m2
Eladó téglalakás, Nyíregyháza, Belváros
Nyíregyháza, Belváros
Kínálati ár: 64 500 000 Ft
Kalkulált ár: 178 670 Є
934 783 Ft/m2
Ne maradjon le! Befektetésre is!
Nyíregyháza, Belváros
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 152 355 Є
1 037 736 Ft/m2
Eladó téglalakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 36 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 36 500 000 Ft
Korábbi ár: 37 500 000 Ft
Kalkulált ár: 101 108 Є37 500 000 Ft
663 636 Ft/m2
Nyíregyháza belvárosában felújított, erkélyes lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 64 500 000 Ft
Kalkulált ár: 178 670 Є
934 783 Ft/m2
Eladó Lakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 078 Є
1 055 769 Ft/m2
Eladó Lakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 64 900 000 Ft
Korábbi ár: 67 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є67 900 000 Ft
618 095 Ft/m2
Eladó Lakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 37 900 000 Ft
Korábbi ár: 38 900 000 Ft
Kalkulált ár: 104 986 Є38 900 000 Ft
701 852 Ft/m2
Eladó Családi ház, Nyíregyháza, Belváros, Moszkva utca, 170nm, 136500000 Ft
Nyíregyháza, Belváros, Moszkva utca
Kínálati ár: 136 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 136 500 000 Ft
Korábbi ár: 133 000 000 Ft
Kalkulált ár: 378 116 Є133 000 000 Ft
802 941 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Nyíregyháza, Belváros, Sólyom utca, 68nm, 53000000 Ft
Nyíregyháza, Belváros, Sólyom utca
Kínálati ár: 53 000 000 Ft
Kalkulált ár: 146 814 Є
779 412 Ft/m2
Eladó családi ház, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 19 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 19 900 000 Ft
Korábbi ár: 21 800 000 Ft
Kalkulált ár: 55 125 Є21 800 000 Ft
343 103 Ft/m2
SÁGVÁRI KERTVÁROSBAN 4 SZOBA NAPPALIS SORHÁZI INGATLAN ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 88 900 000 Ft
Kalkulált ár: 246 260 Є
648 905 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Már 2026 nyarán költözhet!
Nyíregyháza, Nyírszőlős
Kínálati ár: 80 900 000 Ft
Kalkulált ár: 224 100 Є
869 892 Ft/m2
Ferenc körúton 2+1 szobás, erkélyes, 61 nm-es lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 132 687 Є
785 246 Ft/m2
Ságvári kertvárosban 3 szobás, 2. emeleti lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 56 900 000 Ft
Kalkulált ár: 157 618 Є
685 542 Ft/m2
Nyíregyházán, Földszinti, Azonnal Birtokba Vehető, 2+1 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 61 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 61 000 000 Ft
Korábbi ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 168 975 Є62 000 000 Ft
824 324 Ft/m2