Eladó ingatlanok Nyíregyháza
Találati lista: 1254
NYÍREGYHÁZA BELVÁROSBAN KIS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 92 798 Є
858 974 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN, FERENC KÖRÚTON 61 NM-ES 2+1 SZOBÁS 8.-IK EMELETI, LOGGIÁS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 132 687 Є
785 246 Ft/m2
FERENC KRT-ON 8. EMELETI 2+1 SZOBÁS ERKÉLYES LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 132 687 Є
785 246 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BELVÁROS PEREMÉN FELÚJÍTOTT LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 132 687 Є
785 246 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BUJTOSI TÓNÁL FELÚJÍTOTT LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 69 000 000 Ft
Kalkulált ár: 191 136 Є
1 029 851 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN AZONNAL KÖLTÖZHETŐ 2+1 SZOBÁS ERKÉLYES LAKÁS A FERENC KÖRÚTON
Nyíregyháza
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 132 687 Є
785 246 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA MALOMKERT-72 M2 2+1 SZOBÁS LIFTES TÁRSAS HÁZI LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 59 000 000 Ft
Kalkulált ár: 163 435 Є
819 444 Ft/m2
SÁGVÁRI KERTVÁROSBAN 4 SZOBA + NAPPALIS FELÚJÍTOTT SORHÁZ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 88 900 000 Ft
Kalkulált ár: 246 260 Є
648 905 Ft/m2
BÁTHORY LAKÓPARKBAN SZINTES 4 SZOBA NAPPALIS IKER CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 128 000 000 Ft
Kalkulált ár: 354 571 Є
888 889 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA-SÓSTÓI ÚT VONZÁSÁBAN SZINTES NAPPALI+2 SZOBÁS SZÉP ÁLLAPOTÚ SORHÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 84 500 000 Ft
Kalkulált ár: 234 072 Є
650 000 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN, OROSON ÚJ ÉPÍTÉSŰ N + 3 SZOBÁS IKERHÁZ GARÁZZSAL ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 91 500 000 Ft
Kalkulált ár: 253 463 Є
855 140 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BELVÁROS KÖZELÉBEN FELÚJÍTOTT LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 066 Є
855 102 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN, OROSON, ÚJ ÉPÍTÉSŰ 99 NM-ES N + 3 SZOBÁS IKERHÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 91 300 000 Ft
Kalkulált ár: 252 909 Є
922 222 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA ÖRÖKÖSFÖLDÖN LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 066 Є
790 566 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA, OROSON ÚJ ÉPÍTÉSŰ 112 NM-ES N+ 3 SZOBÁS IKERHÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 101 500 000 Ft
Kalkulált ár: 281 163 Є
906 250 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA EPERJES UTCÁN 2.EMELETEN 3+1 SZOBÁS, ERKÉLYES LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 72 500 000 Ft
Kalkulált ár: 200 831 Є
1 035 714 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
NYÍREGYHÁZA JÓSAVÁROSBAN JÓ ÁLLAPOTÚ LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 52 400 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є52 400 000 Ft
804 839 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BELVÁROS KÖZELÉBEN FELÚJÍTOTT LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 129 917 Є
868 519 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA ZRÍNYI GIMNÁZIUM VONZÁSÁBAN 2 SZOBÁS LAKÁS GARÁZZSAL KERTRÉSSZEL ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 35 900 000 Ft
Korábbi ár: 37 500 000 Ft
Kalkulált ár: 99 446 Є37 500 000 Ft
641 071 Ft/m2
ÖRÖKÖSFÖLDÖN A CSALÁD UTCÁN 2 SZOBÁS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 37 500 000 Ft
Kalkulált ár: 103 878 Є
707 547 Ft/m2