Eladó ingatlanok Nyíregyháza
Találati lista: 1254
Nyíregyháza, Borbányán N+5 szobás családi ház + külön lakrész eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
470 000 Ft/m2
Nyíregyháza Nyírszőlős között, eladó egy új építésű , 3 szobás , amerikai konyha + nappalis , gáz cirkó, padlófűtéses ,...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 76 500 000 Ft
Kalkulált ár: 211 911 Є
637 500 Ft/m2
Salamonbokorban – új építésű, kétlakásos családi ház, családi ház érzetű kialakítássalNyíregyháza közkedvelt, kertvárosias...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 80 000 000 Ft
Kalkulált ár: 221 607 Є
592 593 Ft/m2
Nyíregyháza
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 207 756 Є
635 593 Ft/m2
Sokszobás, 2 lakóegységet magában foglaló családi ház Borbányán eladó
Nyíregyháza, Borbánya
Kínálati ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 171 745 Є
387 500 Ft/m2
Önálló, azonnal költözhető családi ház!
Nyíregyháza, Nyírszőlős
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
480 723 Ft/m2
Nyíregyháza, Belvárosban 2+1 szobás, felújított, erkélyes lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
813 846 Ft/m2
Nyíregyháza, Vasvári P. utcán, téglaépítésű társasházban nappali + 1 szobás lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
875 439 Ft/m2
Nyíregyháza Belvárosában, Azonnal Birtokba Vehető, 1 Szobás, Földszinti Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 92 798 Є
858 974 Ft/m2
Vasvári Pál utcában Nappali + 1 szobás, 57 nm-es lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
875 439 Ft/m2
Azonnal birtokba vehető 1+2 szobás, 53 nm-es lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 46 500 000 Ft
Kalkulált ár: 128 809 Є
877 358 Ft/m2
Városi Uszoda közelében Nappali + 2 külön nyíló szobás, erkélyes, 2. emeleti lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 64 500 000 Ft
Kalkulált ár: 178 670 Є
934 783 Ft/m2
Nappali + 2 szobás, erkélyes, 72 nm-es lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 59 000 000 Ft
Kalkulált ár: 163 435 Є
819 444 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN BELVÁROS KÖZELI, 57 NM-ES VILÁGOS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
875 439 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA VASVÁRI PÁL UTCÁN 65 NM-ES FELÚJÍTOTT LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
813 846 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BELVÁROS CONTINENTAL ARÉNA VONZÁSÁBAN 69 NM-ES LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 64 500 000 Ft
Kalkulált ár: 178 670 Є
934 783 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó ház, Nyíregyháza
Nyíregyháza, Pántlika utca
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 79 900 000 Ft
Korábbi ár: 81 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є81 900 000 Ft
570 714 Ft/m2
Eladó Ház, Nyíregyháza
Nyíregyháza, Rozsrétszőlő
Kínálati ár: 98 000 000 Ft
Kalkulált ár: 271 468 Є
753 846 Ft/m2
Eladó ikerház, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 139 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 139 000 000 Ft
Korábbi ár: 155 000 000 Ft
Kalkulált ár: 385 042 Є155 000 000 Ft
500 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 65 900 000 Ft
Kalkulált ár: 182 548 Є
867 105 Ft/m2