Eladó ingatlanok Mosonmagyaróvár
Találati lista: 345
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Családi ház, Mosonmagyaróvár, Nincs megadva, 160nm, 139000000 Ft
Mosonmagyaróvár, Nincs megadva
Kínálati ár: 139 000 000 Ft
Kalkulált ár: 387 187 Є
868 750 Ft/m2
Eladó téglalakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 713 Є
581 944 Ft/m2
ÚJRAÁLMODOTT MODERNITÁS
Mosonmagyaróvár, belváros
Kínálati ár: 85 990 000 Ft
Kalkulált ár: 239 526 Є
859 900 Ft/m2
Polgári elegancia és modern kényelem egy helyen, ráadásul rendkívül alacsony fenntartási költségekkel.
Mosonmagyaróvár, Ipartelep
Kínálati ár: 43 500 000 Ft
Kalkulált ár: 121 170 Є
805 556 Ft/m2
Prémium minőségű, fiatal családi ház dupla garázzsal eladó Mosonmagyaróváron!
Mosonmagyaróvár, Magyaróvár
Kínálati ár: 128 750 000 Ft
Kalkulált ár: 358 635 Є
1 109 914 Ft/m2
Jó állapotú, gázfűtéses lakás közel a vasútállomáshoz!
Mosonmagyaróvár, Moson
Kínálati ár: 19 880 000 Ft
Kalkulált ár: 55 376 Є
641 290 Ft/m2
Eladó családi ház, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 348 189 Є
1 506 024 Ft/m2
BELVÁROSI KÉNYELEM ÉS BÚTOROZOTT OTTHON
Mosonmagyaróvár, belváros
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 119 499 Є
875 510 Ft/m2
Eladó két erkélyes, felújított lakás Mosonmagyaróvár belvárosában!
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 76 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 76 000 000 Ft
Korábbi ár: 79 000 000 Ft
Kalkulált ár: 211 699 Є79 000 000 Ft
1 070 423 Ft/m2
CSAK KÖLTÖZNIE KELL! Modern kényelem és nyugalom Mosonmagyaróváron
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 114 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 114 900 000 Ft
Korábbi ár: 109 000 000 Ft
Kalkulált ár: 320 056 Є109 000 000 Ft
1 418 519 Ft/m2
Eladó Lakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár, Cseresznyés utca
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 858 Є
759 524 Ft/m2
Eladó lakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 858 Є
778 049 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Moson, 49nm, 57800000 Ft
Mosonmagyaróvár, Moson
Kínálati ár: 57 800 000 Ft
Kalkulált ár: 161 003 Є
1 179 592 Ft/m2
Eladó családi ház, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 146 900 000 Ft
Kalkulált ár: 409 192 Є
864 118 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Városközpont, 65nm, 72900000 Ft
Mosonmagyaróvár, Városközpont
Kínálati ár: 72 900 000 Ft
Kalkulált ár: 203 064 Є
1 121 538 Ft/m2
Eladó ikerház, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 69 000 000 Ft
Kalkulált ár: 192 201 Є
1 000 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó ikerház, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 60 500 000 Ft
Kalkulált ár: 168 524 Є
975 806 Ft/m2
Eladó téglalakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 57 900 000 Ft
Kalkulált ár: 161 281 Є
1 231 915 Ft/m2
Eladó téglalakás, Mosonmagyaróvár, Fő utca
Mosonmagyaróvár, Fő utca
Kínálati ár: 42 999 000 Ft
Kalkulált ár: 119 774 Є
826 904 Ft/m2
Eladó panellakás, Mosonmagyaróvár, Móra Ferenc lakótelep
Mosonmagyaróvár, Móra Ferenc lakótelep
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 111 142 Є
725 455 Ft/m2