Eladó ingatlanok Mosonmagyaróvár
Találati lista: 345
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Mosonmagyaróvár város rozsda övezetében céges tulajdonban lévő építési belterületi telek eladó,több
Mosonmagyaróvár, Magyaróvár
Kínálati ár: 98 500 000 €
Kalkulált ár: 274 373 Є
164 167 Ft/m2
kiemelt
Eladó vendéglő, étterem, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 210 000 000 Ft
Kalkulált ár: 584 958 Є
913 043 Ft/m2
kiemelt
Eladó 143 m2 új építésű ikerház, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár, Duna Lakópark
Kínálati ár: 89 755 500 Ft
Kalkulált ár: 250 015 Є
627 661 Ft/m2
kiemelt
Eladó 133 m2 új építésű ikerház, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár, Duna Lakópark
Kínálati ár: 86 855 000 Ft
Kalkulált ár: 241 936 Є
653 045 Ft/m2
kiemelt
Eladó 88 m2 új építésű ikerház, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár, Duna Lakópark
Kínálati ár: 79 800 000 Ft
Kalkulált ár: 222 284 Є
906 818 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Nincs megadva, 65nm, 81900000 Ft
Mosonmagyaróvár, Nincs megadva
Kínálati ár: 81 900 000 Ft
Kalkulált ár: 228 134 Є
1 260 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Mosonmagyaróvár, Ipatelep, Klapka György utca, 106nm, 114990000 Ft
Mosonmagyaróvár, Ipatelep, Klapka György utca
Kínálati ár: 114 990 000 Ft
Kalkulált ár: 320 306 Є
1 084 811 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Lajta lakópark, 60nm, 77000000 Ft
Mosonmagyaróvár, Lajta lakópark
Kínálati ár: 77 000 000 Ft
Kalkulált ár: 214 485 Є
1 283 333 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Nincs megadva, Lucsony utca, 42nm, 63900000 Ft
Mosonmagyaróvár, Nincs megadva, Lucsony utca
Kínálati ár: 63 900 000 Ft
Kalkulált ár: 177 994 Є
1 521 429 Ft/m2
Eladó Családi ház, Mosonmagyaróvár, Duna lakópark, 206nm, 169900000 Ft
Mosonmagyaróvár, Duna lakópark
Kínálati ár: 169 900 000 Ft
Kalkulált ár: 473 259 Є
824 757 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, MOFÉM-telep, 36nm, 32130000 Ft
Mosonmagyaróvár, MOFÉM-telep
Kínálati ár: 32 130 000 Ft
Jelenlegi ár: 32 130 000 Ft
Korábbi ár: 32 310 000 Ft
Kalkulált ár: 89 499 Є32 310 000 Ft
892 500 Ft/m2
Eladó téglalakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 81 900 000 Ft
Kalkulált ár: 228 134 Є
1 279 688 Ft/m2
Eladó téglalakás, Mosonmagyaróvár, Gyöngyös 7
Mosonmagyaróvár, Gyöngyös 7
Kínálati ár: 67 000 000 Ft
Kalkulált ár: 186 630 Є
1 175 439 Ft/m2
Eladó téglalakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 90 000 000 Ft
Kalkulált ár: 250 696 Є
947 368 Ft/m2
Eladó sorház, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 170 000 Є
Jelenlegi ár: 0 Є
Korábbi ár: 175 000 Є
Kalkulált ár: 61 030 000 Ft175 000 Є
1 700 €/m2
Eladó téglalakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 36 500 000 Ft
Kalkulált ár: 101 671 Є
960 526 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 91 643 Є
843 590 Ft/m2
AZONNAL KÖLTÖZHETŐ, FELÚJÍTOTT ÉKSZERDOBOZ
Mosonmagyaróvár, Városközpont
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 153 203 Є
1 057 692 Ft/m2
Eladó téglalakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 52 500 000 Ft
Kalkulált ár: 146 240 Є
772 059 Ft/m2
Eladó Lakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár, Halászi lakótelep
Kínálati ár: 89 990 000 Ft
Kalkulált ár: 250 669 Є
1 046 395 Ft/m2