Eladó ingatlanok Mosonmagyaróvár
Találati lista: 348
Alacsony rezsi
Eladó téglalakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 185 000 Є
Kalkulált ár: 66 415 000 Ft
2 721 €/m2
Eladó családi ház, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 110 000 000 Ft
Kalkulált ár: 306 407 Є
614 525 Ft/m2
Eladó egyéb kereskedelmi-ipari, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 119 999 000 Ft
Kalkulált ár: 334 259 Є
621 756 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó családi ház, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 275 766 Є
550 000 Ft/m2
Eladó üzlet, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 115 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 115 000 000 Ft
Korábbi ár: 120 000 000 Ft
Kalkulált ár: 320 334 Є120 000 000 Ft
1 138 614 Ft/m2
Eladó lakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 119 499 Є
809 434 Ft/m2
Eladó Lakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár, Városközpont
Kínálati ár: 39 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 990 000 Ft
Korábbi ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 111 393 Є42 900 000 Ft
754 528 Ft/m2
Eladó ház, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár, Tétényi utca
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 780 Є
590 000 Ft/m2
Eladó sorház, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 110 000 000 Ft
Kalkulált ár: 306 407 Є
956 522 Ft/m2
Eladó téglalakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 43 500 000 Ft
Kalkulált ár: 121 170 Є
805 556 Ft/m2
Eladó lakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 230 919 Є
1 315 873 Ft/m2
Eladó panellakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 119 499 Є
780 000 Ft/m2
Fiatal, földszintes családi ház vendégházzal eladó Mosonmagyaróváron!
Mosonmagyaróvár, Magyaróvár
Kínálati ár: 129 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 129 800 000 Ft
Korábbi ár: 133 600 000 Ft
Kalkulált ár: 361 560 Є133 600 000 Ft
889 041 Ft/m2
Eladó lakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 900 000 Ft
Korábbi ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 287 Є34 900 000 Ft
533 929 Ft/m2
Eladó Üzlet, Mosonmagyaróvár, Belváros, Liszt Ferenc utca, 122nm, 96800000 Ft
Mosonmagyaróvár, Belváros, Liszt Ferenc utca
Kínálati ár: 96 800 000 Ft
Kalkulált ár: 269 638 Є
793 443 Ft/m2
Eladó panellakás, Mosonmagyaróvár, Móra Ferenc utca 17
Mosonmagyaróvár, Móra Ferenc utca 17
Kínálati ár: 64 000 000 Ft
Kalkulált ár: 178 273 Є
1 306 122 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Modern Elegancia és Fenntarthatóság a Duna Lakóparkban
Mosonmagyaróvár, Duna lakópark
Kínálati ár: 89 100 000 Ft
Kalkulált ár: 248 189 Є
947 872 Ft/m2
Eladó téglalakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 230 919 Є
1 295 313 Ft/m2
ÉLJEN OTT, AHOL MÁSOK CSAK NYARALNAK! – 200 MÉTERRE A TERMÁLTÓL!
Mosonmagyaróvár, Károlyliget
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 208 635 Є
780 208 Ft/m2
Eladó kétszintes, teljesen alápincézett családi ház Mosonmagyaróváron
Mosonmagyaróvár, ipartelep
Kínálati ár: 88 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 88 000 000 Ft
Korábbi ár: 88 900 000 Ft
Kalkulált ár: 245 125 Є88 900 000 Ft
598 639 Ft/m2