Eladó lakás Belváros (Miskolc)
Találati lista: 88
Eladó téglalakás, Miskolc, Kis-Hunyad utca 45
Miskolc, Kis-Hunyad utca 45, Belváros
Kínálati ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 154 848 Є
1 118 000 Ft/m2
Miskolcon kiváló állapotú, 3 szobás lakás eladó
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 55 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 55 900 000 Ft
Korábbi ár: 56 900 000 Ft
Kalkulált ár: 154 848 Є56 900 000 Ft
707 595 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc belváros..!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 000 000 Ft
Korábbi ár: 41 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 033 Є41 000 000 Ft
780 000 Ft/m2
Miskolc, belváros, 50 nm-es, felújított lakás eladó!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 000 000 Ft
Korábbi ár: 41 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 033 Є41 000 000 Ft
780 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Miskolc, Latabár utca
Miskolc, Latabár utca , Belváros
Kínálati ár: 23 500 000 Ft
Kalkulált ár: 65 097 Є
419 643 Ft/m2
Miskolc, belváros, 63 nm-es, felújított, 2 + 1 szobás lakás.
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
633 333 Ft/m2
Eladó téglalakás, Miskolc, Belváros
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
842 169 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Belváros, Katowice utca, Belváros
Kínálati ár: 75 700 000 Ft
Kalkulált ár: 209 695 Є
398 421 Ft/m2
Újszerű, 1. emeleti garzon a belvárosban
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 366 Є
1 100 000 Ft/m2
Újszerű, tetőtéri garzon a belvárosban
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
1 057 576 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 53 490 000 Ft
Jelenlegi ár: 53 490 000 Ft
Korábbi ár: 55 490 000 Ft
Kalkulált ár: 148 172 Є55 490 000 Ft
849 048 Ft/m2
Eladó téglalakás, Miskolc, Feszty Árpád utca
Miskolc, Feszty Árpád utca , Belváros
Kínálati ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 171 745 Є
1 000 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Miskolc, Király utca 15
Miskolc, Király utca 15, Belváros
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 216 Є
670 909 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Miskolc, Belváros, 110nm, 67700000 Ft
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 67 700 000 Ft
Kalkulált ár: 187 535 Є
615 455 Ft/m2
Miskolc belváros,1 emeleti, 4 szobás lakás Eladó
Miskolc, Belváros, Széchenyi istván út, Belváros
Kínálati ár: 59 000 000 Ft
Kalkulált ár: 163 435 Є
418 440 Ft/m2
Eladó 4 szobás lakás - Miskolc, Belváros
Miskolc, Belváros, Széchenyi istván út, Belváros
Kínálati ár: 59 000 000 Ft
Kalkulált ár: 163 435 Є
418 440 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Miskolc, belváros, 146 nm-es lakás eladó!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 79 900 000 Ft
Korábbi ár: 85 000 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є85 000 000 Ft
547 260 Ft/m2
Miskolc, Széchenyi utca, 141 nm-es lakás eladó!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 59 000 000 Ft
Kalkulált ár: 163 435 Є
418 440 Ft/m2
Belvárosi kényelem, nyugodt környezetben – NAGYON RITKA LEHETŐSÉG Miskolc szívében!
Miskolc, Belváros, Munkácsy Mihály utca, Belváros
Kínálati ár: 67 700 000 Ft
Kalkulált ár: 187 535 Є
615 455 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 67 700 000 Ft
Kalkulált ár: 187 535 Є
690 816 Ft/m2