Eladó lakás Belváros (Miskolc)
Találati lista: 88
Miskolc, belváros, 94 nm-es, 3 szobás lakás eladó!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 62 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 62 000 000 Ft
Korábbi ár: 70 900 000 Ft
Kalkulált ár: 171 745 Є70 900 000 Ft
659 574 Ft/m2
Eladó 63 nm-es Lakás, Miskolc Corvin utca
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
633 333 Ft/m2
Miskolc, belváros, 80 nm-es exkluzív lakás eladó!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
998 750 Ft/m2
Eladó panellakás, Miskolc
Miskolc, Belváros
Kínálati ár: 28 000 000 Ft
Kalkulált ár: 77 562 Є
800 000 Ft/m2
Eladó Panellakás, Miskolc, Belváros, 35nm, 49500000 Ft
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 49 500 000 Ft
Kalkulált ár: 137 119 Є
1 414 286 Ft/m2
Miskolc, belváros, 91 nm-es lakás eladó
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 67 000 000 Ft
Kalkulált ár: 185 596 Є
736 264 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
998 750 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
809 459 Ft/m2
Eladó panellakás, Miskolc
Miskolc, Belváros
Kínálati ár: 25 000 000 Ft
Kalkulált ár: 69 252 Є
892 857 Ft/m2
Eladó 83 m2-es, 3 szobás lakás - Miskolc, Belváros
Miskolc, Belváros, Patak utca, Belváros
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
721 687 Ft/m2
Eladó 74 nm-es, 3 szobás lakás - Miskolc, Belváros
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
809 459 Ft/m2
MISKOLC BELVÁROSI MODERN, TELJESEN FELÚJÍTOTT 3 SZOBÁS LAKÁS ELADÓ, SAJÁT KOCSIBEÁLLÓVAL!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 51 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 51 990 000 Ft
Korábbi ár: 54 990 000 Ft
Kalkulált ár: 144 017 Є54 990 000 Ft
852 295 Ft/m2
Miskolc, belváros, 74 nm-es, 3 szobás lakás liftes házban!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
809 459 Ft/m2
Miskolc, belváros, 83 nm-es, 3 szobás földszinti lakás!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
721 687 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
809 459 Ft/m2
Eladó felújított, 63 nm-es lakás - Miskolc, Belváros
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
633 333 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó 50 nm-es berendezett lakás - Miskolc, Belváros
Miskolc, Belváros, Soltész Nagy Kálmán utca, Belváros
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 000 000 Ft
Korábbi ár: 41 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 033 Є41 000 000 Ft
780 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Miskolc, Dózsa György utca
Miskolc, Dózsa György utca , Belváros
Kínálati ár: 74 990 000 Ft
Kalkulált ár: 207 729 Є
590 472 Ft/m2
Eladó 3 szobás, 73m2-es lakás - Miskolc, Belváros
Miskolc, Belváros, Kis-Hunyad utca, Belváros
Kínálati ár: 46 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 500 000 Ft
Korábbi ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 128 809 Є49 900 000 Ft
636 986 Ft/m2
Eladó világos, erkélyes lakás Miskolc belvárosának kedvelt részén – kiváló adottságokkal
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 000 000 Ft
Korábbi ár: 41 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 033 Є41 000 000 Ft
780 000 Ft/m2