Eladó lakás Belváros (Miskolc)
Találati lista: 88
72 m2-es földszinti 3 szobás tégla lakás zárt udvarban eladó
Miskolc, Belváros, Zombori utca, Belváros
Kínálati ár: 44 500 000 Ft
Kalkulált ár: 123 269 Є
618 056 Ft/m2
Miskolc, Belváros, Zombori utca, Belváros
Kínálati ár: 44 500 000 Ft
Kalkulált ár: 123 269 Є
618 056 Ft/m2
Miskolc, Belváros, Zombori utca, Belváros
Kínálati ár: 44 500 000 Ft
Kalkulált ár: 123 269 Є
618 056 Ft/m2
Nagypolgári stílus modern kivitelezésben!
Miskolc, Belváros, Széchenyi istván út, Belváros
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 607 Є
828 302 Ft/m2
Miskolc belvárosában felújított 5. emeleti 2 szobás lakás eladó!
Miskolc, Belváros, Vörösmarty Mihály utca, Belváros
Kínálati ár: 39 700 000 Ft
Kalkulált ár: 109 972 Є
721 818 Ft/m2
Eladó téglalakás, Miskolc, Attila utca
Miskolc, Attila utca , Belváros
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 32 500 000 Ft
Korábbi ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 90 028 Є34 900 000 Ft
663 265 Ft/m2
Eladó téglalakás, Miskolc, Eperjesi utca
Miskolc, Eperjesi utca , Belváros
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 37 900 000 Ft
Korábbi ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 104 986 Є39 900 000 Ft
743 137 Ft/m2
Eladó téglalakás, Miskolc, Belváros
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 49 980 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 980 000 Ft
Korábbi ár: 55 500 000 Ft
Kalkulált ár: 138 449 Є55 500 000 Ft
806 129 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 21 000 000 Ft
Kalkulált ár: 58 172 Є
777 778 Ft/m2
Miskolc Belvárosában 4 szobás,tágas lakás eladó
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 67 700 000 Ft
Kalkulált ár: 187 535 Є
615 455 Ft/m2
Kiváló lehetőség a belváros szívében!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 49 500 000 Ft
Kalkulált ár: 137 119 Є
651 316 Ft/m2
Eladó téglalakás, Miskolc, Széchenyi István utca
Miskolc, Széchenyi István utca , Belváros
Kínálati ár: 39 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 990 000 Ft
Korábbi ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 110 776 Є42 500 000 Ft
727 091 Ft/m2
Miskolc, belváros, panelprogramos 51 nm-es lakás!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 104 986 Є
743 137 Ft/m2
Eladó téglalakás, Miskolc, Szent István utca 33
Miskolc, Szent István utca 33, Belváros
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 33 500 000 Ft
Korábbi ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 92 798 Є35 900 000 Ft
670 000 Ft/m2
115 nm-es, 3+1 félszobás lakás - Miskolc, Belváros
Miskolc, Belváros, Széchenyi István út, Belváros
Kínálati ár: 64 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 64 990 000 Ft
Korábbi ár: 67 990 000 Ft
Kalkulált ár: 180 028 Є67 990 000 Ft
565 130 Ft/m2
Eladó 91 nm-es lakás Miskolc Belvárosában
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 67 000 000 Ft
Kalkulált ár: 185 596 Є
736 264 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó 3 szobás, 80 nm-es lakás - Miskolc, Belváros
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
998 750 Ft/m2
Eladó 68 nm-es újépítésű lakás - Miskolc
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 92 289 855 Ft
Kalkulált ár: 255 651 Є
1 357 204 Ft/m2
Eladó 53 nm-es újépítésű lakás - Miskolc
Miskolc, Belváros, Papszer utca, Belváros
Kínálati ár: 77 820 540 Ft
Kalkulált ár: 215 569 Є
1 468 312 Ft/m2
Eladó panellakás, Miskolc
Miskolc, Belváros
Kínálati ár: 36 990 000 Ft
Kalkulált ár: 102 465 Є
725 294 Ft/m2