Eladó ingatlanok Miskolc
Találati lista: 813
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 31 900 000 Ft
Korábbi ár: 34 000 000 Ft
Kalkulált ár: 88 366 Є34 000 000 Ft
862 162 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc belváros
Miskolc
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 104 986 Є
743 137 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 24 990 000 Ft
Kalkulált ár: 69 224 Є
714 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Miskolc, Szent István utca 33
Miskolc, Szent István utca 33, Belváros
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 33 500 000 Ft
Korábbi ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 92 798 Є35 900 000 Ft
670 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Miskolc
Miskolc, Diósgyőr
Kínálati ár: 16 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 16 990 000 Ft
Korábbi ár: 19 900 000 Ft
Kalkulált ár: 47 064 Є19 900 000 Ft
303 393 Ft/m2
Eladó ház, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 50 000 000 Ft
Kalkulált ár: 138 504 Є
384 615 Ft/m2
Eladó lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 35 700 000 Ft
Kalkulált ár: 98 892 Є
649 091 Ft/m2
Eladó lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 31 990 000 Ft
Kalkulált ár: 88 615 Є
864 595 Ft/m2
Eladó lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 25 500 000 Ft
Kalkulált ár: 70 637 Є
531 250 Ft/m2
Eladó ház, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 17 999 000 Ft
Kalkulált ár: 49 859 Є
428 548 Ft/m2
Eladó ház, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 119 000 000 Ft
Kalkulált ár: 329 640 Є
838 028 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Kalkulált ár: 83 075 Є
555 370 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 446 Є
588 525 Ft/m2
Eladó 55 nm-es, jó állapotú ház - Miskolc, Bertalan u
Miskolc, Bulgárföld, Bertalan utca, Bulgárföld
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 82 825 Є
543 636 Ft/m2
115 nm-es, 3+1 félszobás lakás - Miskolc, Belváros
Miskolc, Belváros, Széchenyi István út, Belváros
Kínálati ár: 64 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 64 990 000 Ft
Korábbi ár: 67 990 000 Ft
Kalkulált ár: 180 028 Є67 990 000 Ft
565 130 Ft/m2
Eladó 91 nm-es lakás Miskolc Belvárosában
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 67 000 000 Ft
Kalkulált ár: 185 596 Є
736 264 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó 3 szobás, 80 nm-es lakás - Miskolc, Belváros
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
998 750 Ft/m2
Eladó 2+1 félszobás lakás - Miskolc, Árpád u
Miskolc, Diósgyőr, Árpád út, Diósgyőr
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 900 000 Ft
Korábbi ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є35 900 000 Ft
572 131 Ft/m2
Eladó 4+1 félszobás újépítésű ingatlan - Miskolc, Martinkertváros
Miskolc, Martin-kertváros, Martin-kertváros
Kínálati ár: 89 500 000 Ft
Kalkulált ár: 247 922 Є
860 577 Ft/m2
Eladó 102 nm-es újépítésű lakás - Miskolc, Martin-kertváros
Miskolc, Martin-kertváros, Martin-kertváros
Kínálati ár: 89 000 000 Ft
Kalkulált ár: 246 537 Є
872 549 Ft/m2