Eladó ingatlanok Selyemrét (Miskolc)
Találati lista: 13
Felújított garzonlakás eladó a Selyemrét városrész határán
Miskolc, Selyemrét, MÁV telep, Selyemrét
Kínálati ár: 17 490 000 Ft
Jelenlegi ár: 17 490 000 Ft
Korábbi ár: 16 900 000 Ft
Kalkulált ár: 48 449 Є16 900 000 Ft
564 194 Ft/m2
Kiváló befektetési lehetőség! Miskolc – Éder György utcai 1. emeleti lakás eladó!
Miskolc, Selyemrét, Selyemrét
Kínálati ár: 19 900 000 Ft
Kalkulált ár: 55 125 Є
552 778 Ft/m2
Selyemréten felújított 36 m2-es 3. emeleti erkélyes lakás eladó
Miskolc, Selyemrét, Selyemrét utca, Selyemrét
Kínálati ár: 23 900 000 Ft
Kalkulált ár: 66 205 Є
663 889 Ft/m2
Eladó 49nm-es, földszinti lakás a Bajcsy-Zsilinszky utcában!
Miskolc, Selyemrét, Selyemrét
Kínálati ár: 25 500 000 Ft
Kalkulált ár: 70 637 Є
520 408 Ft/m2
Miskolcon a Selyemrét utcában eladó 36nm-es társasházi lakás
Miskolc, Selyemrét, Selyemrét utca, Selyemrét
Kínálati ár: 23 990 000 Ft
Kalkulált ár: 66 454 Є
666 389 Ft/m2
Felújított garzonlakás eladó a Selyemrét városrész határán
Miskolc, Selyemrét, MÁV-telep, Selyemrét
Kínálati ár: 17 490 000 Ft
Jelenlegi ár: 17 490 000 Ft
Korábbi ár: 16 900 000 Ft
Kalkulált ár: 48 449 Є16 900 000 Ft
564 194 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Selyemrét, Selyemrét
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
725 455 Ft/m2
Eladó felújítandó ház - Miskolc, Selyemrét
Miskolc, Selyemrét, Selyemrét
Kínálati ár: 24 900 000 Ft
Kalkulált ár: 68 975 Є
366 176 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Miskolc, Selyemrét, 116nm, 61000000 Ft
Miskolc, Selyemrét, Selyemrét
Kínálati ár: 61 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 61 000 000 Ft
Korábbi ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 168 975 Є65 000 000 Ft
525 862 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Társasházi lakás, Miskolc, Selyemrét, 58nm, 31500000 Ft
Miskolc, Selyemrét, Selyemrét
Kínálati ár: 31 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 31 500 000 Ft
Korábbi ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 87 258 Є32 900 000 Ft
543 103 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Miskolc, Selyemrét, 58nm, 30500000 Ft
Miskolc, Selyemrét, Selyemrét
Kínálati ár: 30 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 30 500 000 Ft
Korábbi ár: 31 800 000 Ft
Kalkulált ár: 84 488 Є31 800 000 Ft
525 862 Ft/m2
293 m2-es lakóépület eladó Miskolc, Baross Gábor utcában!
Miskolc, Selyemrét, Selyemrét
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 235 180 Є
289 761 Ft/m2
1. emeleti garzon a Selyemréten
Miskolc, Selyemrét, Selyemrét
Kínálati ár: 13 900 000 Ft
Kalkulált ár: 38 504 Є
386 111 Ft/m2