Eladó ingatlanok Miskolc
Találati lista: 813
Családi ház eladó Miskolc-Görömbölyön!
Miskolc
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
634 545 Ft/m2
Eladó Miskolcon, a Selyemréten egy teljeskörűen felújított, 1 szobás, földszinti, erkélyes lakás! Kiváló lehetőség befektetőknek, de ideális választás fiatal pároknak vagy egyedülállóknak is.
Miskolc
Kínálati ár: 24 500 000 Ft
Kalkulált ár: 67 867 Є
680 556 Ft/m2
Miskolcon, a Szent István utcában kínálunk megvételre egy 34 m²-es, 1 szobás földszinti lakást, mely kiváló lehetőség akár befektetésre, akár első otthonnak.
Miskolc
Kínálati ár: 21 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 21 900 000 Ft
Korábbi ár: 23 990 000 Ft
Kalkulált ár: 60 665 Є23 990 000 Ft
608 333 Ft/m2
Megvásárlásra kínál irodánk, a kedvelt Dorottya lakóparkban, egy másfél szobás, hangulatos, azonnal költözhető, tetőtéri lakást.
Miskolc
Kínálati ár: 38 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 38 000 000 Ft
Korábbi ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 105 263 Є39 900 000 Ft
745 098 Ft/m2
Miskolc kertvárosi övezetében kínálunk megvásárlásra kiváló adottságokkal rendelkező kétszintes családi házat, amely tökéletesen alkalmas nagycsalád vagy két generáció kényelmes együttélésére
Miskolc
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 030 Є
461 026 Ft/m2
Eladó lakás, Miskolc
Miskolc, Árpád út
Kínálati ár: 28 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 28 000 000 Ft
Korábbi ár: 28 900 000 Ft
Kalkulált ár: 77 562 Є28 900 000 Ft
549 020 Ft/m2
Eladó Ház, Miskolc
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 6 890 000 Ft
Kalkulált ár: 19 086 Є
229 667 Ft/m2
Exkluzív luxuslakás panorámával – csak bőrönd kell!
Miskolc
Kínálati ár: 45 500 000 Ft
Kalkulált ár: 126 039 Є
1 300 000 Ft/m2
Stílus és kényelem a belváros szívében – ilyen lakás ritkán van!
Miskolc
Kínálati ár: 49 500 000 Ft
Kalkulált ár: 137 119 Є
1 337 838 Ft/m2
Eladó téglalakás, Miskolc
Miskolc, Tampere
Kínálati ár: 69 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 69 990 000 Ft
Korábbi ár: 70 990 000 Ft
Kalkulált ár: 193 878 Є70 990 000 Ft
908 961 Ft/m2
Eladó Ház, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 24 900 000 Ft
Kalkulált ár: 68 975 Є
366 176 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 24 990 000 Ft
Kalkulált ár: 69 224 Є
714 000 Ft/m2
Miskolc Belvárosában 4 szobás,tágas lakás eladó
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 67 700 000 Ft
Kalkulált ár: 187 535 Є
615 455 Ft/m2
Miskolcon felújított 37 m2-es lakás eladó
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 25 900 000 Ft
Kalkulált ár: 71 745 Є
700 000 Ft/m2
PRÉMIUM ÉLETÉRZÉS MISKOLC-SZIRMÁN – MEDENCÉS, KÉTGENERÁCIÓS CSALÁDI HÁZ ELADÓ!
Miskolc, Szirma, Szirma
Kínálati ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 346 260 Є
657 895 Ft/m2
Kiváló lehetőség a belváros szívében!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 49 500 000 Ft
Kalkulált ár: 137 119 Є
651 316 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 19 900 000 Ft
Kalkulált ár: 55 125 Є
710 714 Ft/m2
Miskolc, Kölcsey Ferenc utca, 37 nm-es panelprogramos lakás!
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 31 900 000 Ft
Korábbi ár: 34 000 000 Ft
Kalkulált ár: 88 366 Є34 000 000 Ft
862 162 Ft/m2
Miskolc, belváros, panelprogramos 51 nm-es lakás!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 104 986 Є
743 137 Ft/m2
Miskolc, Avas, 35 nm-es felújított lakás!
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 24 990 000 Ft
Kalkulált ár: 69 224 Є
714 000 Ft/m2