Eladó lakás Magyarország
Találati lista: 13584
Eladó panellakás, Pécs, Uránváros
Pécs, Uránváros, Uránváros
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
924 074 Ft/m2
Eladó egyéb lakás, Budapest VIII. kerület
Budapest VIII. kerület
Kínálati ár: 79 500 000 Ft
Kalkulált ár: 220 222 Є
1 089 041 Ft/m2
Eladó egyéb lakás, Szolnok
Szolnok
Kínálati ár: 35 500 000 Ft
Kalkulált ár: 98 338 Є
493 056 Ft/m2
Megvásárlásra kínál irodánk Miskolcon, a Huba utcában egy 4 emeletes társasház 2. emeletén található, 1+2 fél szobás, nyugati fekvésű, loggiás lakást.
Miskolc
Kínálati ár: 26 000 000 Ft
Kalkulált ár: 72 022 Є
509 804 Ft/m2
Eladó 1,5 szobás lakás Miskolcon a Kiss Tábornok úton.
Miskolc
Kínálati ár: 23 900 000 Ft
Kalkulált ár: 66 205 Є
682 857 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest IV. kerület, Újpest
Budapest IV. kerület, Újpest, Újpest
Kínálati ár: 56 900 000 Ft
Kalkulált ár: 157 618 Є
1 458 974 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest X. kerület, Laposdűlő
Budapest X. kerület, Laposdűlő, Laposdűlő
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
1 079 592 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest IV. kerület, Újpest
Budapest IV. kerület, Újpest, Újpest
Kínálati ár: 53 500 000 Ft
Kalkulált ár: 148 199 Є
1 371 795 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Óbuda
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 235 180 Є
1 438 983 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VII. kerület, Erzsébetváros
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
1 426 190 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest IV. kerület, Újpest
Budapest IV. kerület, Újpest, Újpest
Kínálati ár: 62 500 000 Ft
Kalkulált ár: 173 130 Є
1 116 071 Ft/m2
3 éve felújított, nappali + 2 hálós panel Újpalotán
Budapest XV. kerület, Újpalota, Újpalota
Kínálati ár: 66 500 000 Ft
Kalkulált ár: 184 211 Є
1 254 717 Ft/m2
Eladó 55 m²-es, napfényes, erkélyes panel lakás Békésen
Békés
Kínálati ár: 13 900 000 Ft
Kalkulált ár: 38 504 Є
252 727 Ft/m2
Eladó panellakás, Debrecen, Egyetemi környék
Debrecen, Egyetemi környék
Kínálati ár: 68 900 000 Ft
Kalkulált ár: 190 859 Є
1 252 727 Ft/m2
PRÉMIUM MINŐSÉGŰ TELJESEN ÚJJÁÉPÍTETT LAKÁS SZÉKESFEHÉRVÁRON!
Székesfehérvár
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
1 081 667 Ft/m2
Felújított téglalakás déli tájolással - parkolással, klímával, extrákkal!
Nagykanizsa
Kínálati ár: 38 900 000 Ft
Kalkulált ár: 107 756 Є
762 745 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
60 m²-es, második emeleti társasházi lakás csendes, nyugodt utcában
Zirc
Kínálati ár: 52 500 000 Ft
Kalkulált ár: 145 429 Є
875 000 Ft/m2
Eladó Panellakás, Táborfalva, Tarcsay út, 54nm, 29900000 Ft
Táborfalva, Tarcsay út
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 82 825 Є
553 704 Ft/m2
Eladó lakás Budapest 13. ker., Angyalföld
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 55 500 000 Ft
Kalkulált ár: 153 740 Є
1 460 526 Ft/m2
Eladó Lakás, Gyöngyös
Gyöngyös
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
632 394 Ft/m2