Eladó lakás Magyarország
Találati lista: 13584
Eladó Társasházi lakás, Keszthely, Schwarz-lakótelep, Schwarz Dávid utca, 56nm, 44900000 Ft
Keszthely, Schwarz-lakótelep, Schwarz Dávid utca
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
801 786 Ft/m2
Eladó lakás, Adony
Adony
Kínálati ár: 68 000 000 Ft
Kalkulált ár: 188 366 Є
715 789 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 10. ker.
Budapest X. kerület, Újhegy, Újhegy
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
1 298 000 Ft/m2
Eladó lakás Nagykanizsa, Belváros
Nagykanizsa, Belváros
Kínálati ár: 43 500 000 Ft
Kalkulált ár: 120 499 Є
564 935 Ft/m2
Eladó lakás Nagykanizsa, Belváros
Nagykanizsa, Belváros
Kínálati ár: 47 500 000 Ft
Kalkulált ár: 131 579 Є
805 085 Ft/m2
Eladó lakás Nagykanizsa, Keleti Városrész
Nagykanizsa, Keleti Városrész
Kínálati ár: 28 800 000 Ft
Kalkulált ár: 79 778 Є
612 766 Ft/m2
Eladó lakás Nagykanizsa, Keleti Városrész
Nagykanizsa, Keleti Városrész
Kínálati ár: 40 900 000 Ft
Kalkulált ár: 113 296 Є
743 636 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Sestakert, Sestakert
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
1 069 643 Ft/m2
Eladó Lakás, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 31 000 000 Ft
Kalkulált ár: 85 873 Є
911 765 Ft/m2
Kecskeméten a Lánchíd utcán eladó, 53 négyzetméteres, 2 szobás, erkélyes lakás.
Kecskemét, Széchenyi-város, Széchenyi-város
Kínálati ár: 42 700 000 Ft
Jelenlegi ár: 42 700 000 Ft
Korábbi ár: 45 700 000 Ft
Kalkulált ár: 118 283 Є45 700 000 Ft
805 660 Ft/m2
Eladó egy felújított, nappali + 3 szobás, 108 m2-es lakás, erkéllyel, garázzsal!
Kecskemét, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 85 900 000 Ft
Kalkulált ár: 237 950 Є
795 370 Ft/m2
Kecskemét, József Attila utca
Kínálati ár: 85 900 000 Ft
Kalkulált ár: 237 950 Є
795 370 Ft/m2
Kecskemét
Kínálati ár: 42 700 000 Ft
Jelenlegi ár: 42 700 000 Ft
Korábbi ár: 45 700 000 Ft
Kalkulált ár: 118 283 Є45 700 000 Ft
805 660 Ft/m2
Kecskemét
Kínálati ár: 85 900 000 Ft
Kalkulált ár: 237 950 Є
795 370 Ft/m2
Miskolc, belváros, 115 nm-es, nappali + 3 szobás lakás!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 64 990 000 Ft
Kalkulált ár: 180 028 Є
565 130 Ft/m2
Eladó 2 szobás lakás, Budapest 15. ker.
Budapest XV. kerület, Mézeskalács tér
Kínálati ár: 56 000 000 Ft
Kalkulált ár: 155 125 Є
1 244 444 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Sopron, Egeredi-dombon igényes lakás dupla erkéllyel eladó
Sopron, Sterbenz Károly utca
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 274 238 Є
1 010 204 Ft/m2
Eladó Lakás, Tiszafüred
Tiszafüred
Kínálati ár: 34 500 000 Ft
Kalkulált ár: 95 568 Є
605 263 Ft/m2
Szolnok Széchenyi városrészben , 71 m2-es , 3 szobás lakás eladó!
Szolnok, Széchenyi-lakótelep
Kínálati ár: 42 800 000 Ft
Kalkulált ár: 118 560 Є
602 817 Ft/m2
Piac közelében eladó 53 m²-es, 2 szobás, amerikai konyhás lakás Kaposváron garázzsal
Kaposvár
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 033 Є
735 849 Ft/m2