Eladó lakás Magyarország
Találati lista: 13584
Eladó panellakás, Balassagyarmat, Frekventált
Balassagyarmat, Frekventált
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 118 837 Є
809 434 Ft/m2
Eladó lakás Győr-Belvárosában!
Győr
Kínálati ár: 59 990 000 Ft
Kalkulált ár: 166 177 Є
1 034 310 Ft/m2
Belváros szívében felújított alagsori lakás ELADÓ!
Kaposvár
Kínálati ár: 24 300 000 Ft
Kalkulált ár: 67 313 Є
694 286 Ft/m2
Eladó lakás Szolnokon!
Szolnok
Kínálati ár: 29 500 000 Ft
Kalkulált ár: 81 717 Є
536 364 Ft/m2
Eladó téglalakás Szolnok központjában
Szolnok
Kínálati ár: 31 500 000 Ft
Kalkulált ár: 87 258 Є
617 647 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Győr, Nádorváros, Corvin utca, 74nm, 89000000 Ft
Győr, Nádorváros, Corvin utca, Nádorváros
Kínálati ár: 89 000 000 Ft
Kalkulált ár: 246 537 Є
1 202 703 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Ipatelep, 58nm, 47500000 Ft
Mosonmagyaróvár, Ipatelep
Kínálati ár: 47 500 000 Ft
Kalkulált ár: 131 579 Є
818 966 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Gál István lakótelep, Gál István lakótelep, 55nm, 38900000 Ft
Tatabánya, Gál István lakótelep, Gál István lakótelep
Kínálati ár: 38 900 000 Ft
Kalkulált ár: 107 756 Є
707 273 Ft/m2
Eladó Panellakás, Mosonmagyaróvár, Városközpont, 53nm, 52000000 Ft
Mosonmagyaróvár, Városközpont
Kínálati ár: 52 000 000 Ft
Kalkulált ár: 144 044 Є
981 132 Ft/m2
Eladó 2 szobás lakás!
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 58 000 000 Ft
Kalkulált ár: 160 665 Є
1 115 385 Ft/m2
Komárom központjában eladó felujított 2 emeleti 55 nm erkélyes lakás !
Komárom, Temető utca
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 152 355 Є
1 000 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 19. ker.
Budapest XIX. kerület
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
1 318 868 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 10. ker.
Budapest X. kerület
Kínálati ár: 57 900 000 Ft
Kalkulált ár: 160 388 Є
1 158 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 8. ker.
Budapest VIII. kerület
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 152 355 Є
1 037 736 Ft/m2
Eladó Lakás, Szolnok
Szolnok
Kínálati ár: 33 000 000 Ft
Kalkulált ár: 91 413 Є
647 059 Ft/m2
Eladó Lakás, Szolnok
Szolnok
Kínálati ár: 26 990 000 Ft
Kalkulált ár: 74 765 Є
642 619 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Lakás, Szolnok
Szolnok
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 446 Є
664 815 Ft/m2
Eladó Lakás, Szolnok
Szolnok
Kínálati ár: 14 990 000 Ft
Kalkulált ár: 41 524 Є
348 605 Ft/m2
Eladó Lakás, Törökszentmiklós
Törökszentmiklós
Kínálati ár: 15 800 000 Ft
Kalkulált ár: 43 767 Є
607 692 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Újváros, Bálint Mihály utca, Újváros
Kínálati ár: 36 000 000 Ft
Kalkulált ár: 99 723 Є
923 077 Ft/m2