Eladó lakás Magyarország
Találati lista: 13584
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Beszterce lakótelep, Medves körút, 54nm, 26990000 Ft
Salgótarján, Beszterce lakótelep, Medves körút
Kínálati ár: 26 990 000 Ft
Kalkulált ár: 74 765 Є
499 815 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Városközpont, Acélgyári út, 60nm, 18900000 Ft
Salgótarján, Városközpont, Acélgyári út
Kínálati ár: 18 900 000 Ft
Kalkulált ár: 52 355 Є
315 000 Ft/m2
Eladó Panellakás, Salgótarján, Zagyvapálfalva, Déryné út, 28nm, 8900000 Ft
Salgótarján, Zagyvapálfalva, Déryné út
Kínálati ár: 8 900 000 Ft
Kalkulált ár: 24 654 Є
317 857 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Rokkant, Meredek utca, 41nm, 13990000 Ft
Salgótarján, Rokkant, Meredek utca
Kínálati ár: 13 990 000 Ft
Kalkulált ár: 38 753 Є
341 220 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Vásártér, Úttörők útja, 46nm, 21990000 Ft
Salgótarján, Vásártér, Úttörők útja
Kínálati ár: 21 990 000 Ft
Kalkulált ár: 60 914 Є
478 043 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Forgáchtelep, Forgách Antal út, 37nm, 13990000 Ft
Salgótarján, Forgáchtelep, Forgách Antal út
Kínálati ár: 13 990 000 Ft
Kalkulált ár: 38 753 Є
378 108 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Zagyvapálfalva, Déryné út, 50nm, 12500000 Ft
Salgótarján, Zagyvapálfalva, Déryné út
Kínálati ár: 12 500 000 Ft
Kalkulált ár: 34 626 Є
250 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Városközpont, Acélgyári út, 54nm, 12990000 Ft
Salgótarján, Városközpont, Acélgyári út
Kínálati ár: 12 990 000 Ft
Kalkulált ár: 35 983 Є
240 556 Ft/m2
Eladó Panellakás, Salgótarján, Zagyvapálfalva, Déryné út, 55nm, 6990000 Ft
Salgótarján, Zagyvapálfalva, Déryné út
Kínálati ár: 6 990 000 Ft
Kalkulált ár: 19 363 Є
127 091 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Városközpont, Acélgyári út, 50nm, 11490000 Ft
Salgótarján, Városközpont, Acélgyári út
Kínálati ár: 11 490 000 Ft
Kalkulált ár: 31 828 Є
229 800 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Nyugati városrész, Bem József utca, 50nm, 17990000 Ft
Salgótarján, Nyugati városrész, Bem József utca
Kínálati ár: 17 990 000 Ft
Kalkulált ár: 49 834 Є
359 800 Ft/m2
Eladó panellakás, Szeged
Szeged, Tarján
Kínálati ár: 49 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 500 000 Ft
Korábbi ár: 53 000 000 Ft
Kalkulált ár: 137 119 Є53 000 000 Ft
883 929 Ft/m2
Eladó téglalakás, Debrecen
Debrecen, Belváros
Kínálati ár: 87 500 000 Ft
Kalkulált ár: 242 382 Є
1 250 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Debrecen, Derék utca
Debrecen, Derék utca , Tócóvölgy
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 62 900 000 Ft
Korábbi ár: 63 900 000 Ft
Kalkulált ár: 174 238 Є63 900 000 Ft
998 413 Ft/m2
Eladó Lakás, Komárom 35.900.000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 446 Є
732 653 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pétfürdő, Pétfürdő
Pétfürdő, Pétfürdő
Kínálati ár: 36 000 000 Ft
Kalkulált ár: 99 723 Є
750 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó panellakás, Veszprém, Veszprém
Veszprém, Veszprém
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
973 171 Ft/m2
Eladó téglalakás, Várpalota, Tési domb, Erdődy Pálffy Tamás utca
Várpalota, Tési domb, Erdődy Pálffy Tamás utca
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
748 333 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XIII. kerület, Lőportárdűlő, Gidófalvy Lajos utca
Budapest XIII. kerület, Lőportárdűlő, Gidófalvy Lajos utca, Lőportárdűlő
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 030 Є
1 266 197 Ft/m2
Eladó panellakás, Debrecen, Tócóskert
Debrecen, Tócóskert, Tócóskert
Kínálati ár: 62 990 000 Ft
Kalkulált ár: 174 488 Є
926 324 Ft/m2