Eladó lakás Komárom
Találati lista: 119
Lakások Komáromban – rugalmas kialakítás, modern műszaki alapok
Komárom
Kínálati ár: 64 686 500 Ft
Kalkulált ár: 179 187 Є
980 098 Ft/m2
Komárom
Kínálati ár: 38 349 000 Ft
Kalkulált ár: 106 230 Є
1 127 912 Ft/m2
Komárom
Kínálati ár: 63 869 500 Ft
Kalkulált ár: 176 924 Є
982 608 Ft/m2
Komárom
Kínálati ár: 50 194 000 Ft
Kalkulált ár: 139 042 Є
1 091 174 Ft/m2
Komárom
Kínálati ár: 49 855 000 Ft
Kalkulált ár: 138 102 Є
1 060 745 Ft/m2
Komárom
Kínálati ár: 48 978 000 Ft
Kalkulált ár: 135 673 Є
1 088 400 Ft/m2
Komárom
Kínálati ár: 48 616 000 Ft
Kalkulált ár: 134 670 Є
1 080 356 Ft/m2
Eladó panellakás, Komárom, Komárom város
Komárom, Komárom város
Kínálati ár: 48 000 000 Ft
Kalkulált ár: 132 964 Є
872 727 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó téglalakás, Komárom, Belváros, MÁV telep
Komárom, Belváros, MÁV telep
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 033 Є
600 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, Belváros, Bem József utca, 82nm, 97000000 Ft
Komárom, Belváros, Bem József utca
Kínálati ár: 97 000 000 Ft
Kalkulált ár: 268 698 Є
1 182 927 Ft/m2
Eladó Panellakás, Komárom, Belváros, Mártírok útja, 56nm, 48400000 Ft
Komárom, Belváros, Mártírok útja
Kínálati ár: 48 400 000 Ft
Kalkulált ár: 134 072 Є
864 286 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, Belváros, Térffy Gyula utca, 41nm, 35000000 Ft
Komárom, Belváros, Térffy Gyula utca
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 96 953 Є
853 659 Ft/m2
Eladó panellakás, Komárom, Belváros, Madách Imre utca
Komárom, Belváros, Madách Imre utca
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 129 917 Є
884 906 Ft/m2
Felújított, fiatalos, 2 szobás lakás, 2. emelet, alacsony rezsi!
Komárom
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 152 355 Є
1 000 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Komárom
Komárom
Kínálati ár: 49 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 800 000 Ft
Korábbi ár: 47 000 000 Ft
Kalkulált ár: 137 950 Є47 000 000 Ft
905 455 Ft/m2
Eladó Lakás, Komárom 43.900.000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 43 900 000 Ft
Korábbi ár: 46 500 000 Ft
Kalkulált ár: 121 607 Є46 500 000 Ft
878 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Komáromban, a Gyermekkert lakóparkban kialakításra kerülő társas házakban, 32-54 m2-es lakások leköthetők
Komárom
Kínálati ár: 24 570 000 Ft
Kalkulált ár: 68 061 Є
702 000 Ft/m2
Komárom
Kínálati ár: 33 530 000 Ft
Kalkulált ár: 92 881 Є
698 542 Ft/m2
Ideális választás! - Komárom szívében.
Komárom, Klapka György út
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 152 355 Є
1 037 736 Ft/m2
„Otthon Komárom szívében – ahol a nyugalom és a kényelem találkozik.”
Komárom
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 152 355 Є
1 037 736 Ft/m2