Eladó lakások Komáromban
Találati lista: 119
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó téglalakás, Komárom, Belváros, MÁV telep
Komárom, Belváros, MÁV telep
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 033 Є
600 000 Ft/m2
kiemelt
Eladó panellakás, Komárom, Belváros, Madách Imre utca
Komárom, Belváros, Madách Imre utca
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 129 917 Є
884 906 Ft/m2
kiemelt
Eladó panellakás, Komárom, Belváros, városközpont
Komárom, Belváros, városközpont
Kínálati ár: 64 990 000 Ft
Kalkulált ár: 180 028 Є
955 735 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Komárom, Belváros, Bem József utca
Komárom, Belváros, Bem József utca
Kínálati ár: 69 990 000 Ft
Kalkulált ár: 193 878 Є
1 166 500 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Komárom, városközpont közelében
Komárom, városközpont közelében
Kínálati ár: 87 000 000 Ft
Kalkulált ár: 240 997 Є
925 532 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Komárom, Nincs megadva, 73nm, 99000000 Ft
Komárom, Nincs megadva
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 274 238 Є
1 356 164 Ft/m2
A Huszár lakópark egy új 22 lakásos társasház Komárom egy dinamikusan fejlődő részén .
Komárom
Kínálati ár: 65 990 000 Ft
Kalkulált ár: 182 798 Є
929 437 Ft/m2
ÚJ ÉPÍTÉSŰ, 3 SZOBÁS LAKÁS KOMÁROMBAN – KIVÁLÓ BEFEKTETÉSI LEHETŐSÉG!
Komárom, Belváros
Kínálati ár: 65 240 000 Ft
Kalkulált ár: 180 720 Є
1 035 556 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 53nm, 42127700 Ft
Komárom
Kínálati ár: 42 127 700 Ft
Kalkulált ár: 116 697 Є
794 862 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 36nm, 26895000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 26 895 000 Ft
Kalkulált ár: 74 501 Є
747 083 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 50nm, 41708000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 41 708 000 Ft
Kalkulált ár: 115 535 Є
834 160 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 33nm, 24990000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 24 990 000 Ft
Kalkulált ár: 69 224 Є
757 273 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 56nm, 45484000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 45 484 000 Ft
Kalkulált ár: 125 994 Є
812 214 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 50nm, 41708750 Ft
Komárom
Kínálati ár: 41 708 750 Ft
Kalkulált ár: 115 537 Є
834 175 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 33nm, 21714000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 21 714 000 Ft
Kalkulált ár: 60 150 Є
658 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 53nm, 54762000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 54 762 000 Ft
Kalkulált ár: 151 695 Є
1 033 245 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Téglalakás, Komárom, 53nm, 55000000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 152 355 Є
1 037 736 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 59nm, 54762000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 54 762 000 Ft
Kalkulált ár: 151 695 Є
928 169 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 94nm, 87000000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 87 000 000 Ft
Kalkulált ár: 240 997 Є
925 532 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 84nm, 87000000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 87 000 000 Ft
Kalkulált ár: 240 997 Є
1 035 714 Ft/m2