Eladó lakás Komárom
Találati lista: 119
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó téglalakás, Komárom, Belváros, városközpont közelében
Komárom, Belváros, városközpont közelében
Kínálati ár: 87 000 000 Ft
Kalkulált ár: 240 997 Є
1 035 714 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 25nm, 22000000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 22 000 000 Ft
Kalkulált ár: 60 942 Є
880 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 130nm, 65000000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 055 Є
500 000 Ft/m2
Eladó Panellakás, Komárom, 47nm, 37500000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 37 500 000 Ft
Kalkulált ár: 103 878 Є
797 872 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 54nm, 45900000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Kalkulált ár: 127 147 Є
850 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 73nm, 48000000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 48 000 000 Ft
Kalkulált ár: 132 964 Є
657 534 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 55nm, 40000000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 40 000 000 Ft
Kalkulált ár: 110 803 Є
727 273 Ft/m2
Eladó Panellakás, Komárom, 53nm, 43900000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 607 Є
828 302 Ft/m2
Eladó Panellakás, Komárom, 55nm, 52990000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 52 990 000 Ft
Kalkulált ár: 146 787 Є
963 455 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 57nm, 40900000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 40 900 000 Ft
Kalkulált ár: 113 296 Є
717 544 Ft/m2
Eladó Panellakás, Komárom, 49nm, 48900000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 48 900 000 Ft
Kalkulált ár: 135 457 Є
997 959 Ft/m2
Eladó Panellakás, Komárom, 50nm, 43900000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 607 Є
878 000 Ft/m2
ÚJ ÉPÍTÉSŰ, 4 SZOBÁS, FÖLDSZINTI, KERTKAPCSOLATOS OTTHON
Komárom, Belváros
Kínálati ár: 87 860 000 Ft
Kalkulált ár: 243 380 Є
1 084 691 Ft/m2
TÖKÉLETES ELSŐ LAKÁS VAGY BEFEKTETÉS!
Komárom, Belváros
Kínálati ár: 43 920 000 Ft
Kalkulált ár: 121 662 Є
1 155 789 Ft/m2
Eladó barátságos kertkapcsolatos társasházi lakás Komárom szívében!
Komárom
Kínálati ár: 22 000 000 Ft
Kalkulált ár: 60 942 Є
550 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Komárom 35.900.000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 446 Є
732 653 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Új építésű 3. emeleti 3 szobás lakás Komárom központjában – Huszár utca
Komárom
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
950 794 Ft/m2
Komárom központjában eladó felujított 2 emeleti 55 nm erkélyes lakás !
Komárom, Temető utca
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 152 355 Є
1 000 000 Ft/m2
PENTHOUSE ÉLETÉRZÉS KOMÁROMBAN
Komárom, Belváros
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 274 238 Є
1 356 164 Ft/m2
Rezsibiztos ingatlan Komárom szívében
Komárom, Mártírok útja
Kínálati ár: 45 999 000 Ft
Kalkulált ár: 127 421 Є
867 906 Ft/m2