Eladó ingatlanok Komárom
Találati lista: 186
Eladó Családi ház, Komárom, 98nm, 37400000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 37 400 000 Ft
Jelenlegi ár: 37 400 000 Ft
Korábbi ár: 38 400 000 Ft
Kalkulált ár: 103 601 Є38 400 000 Ft
381 633 Ft/m2
Eladó családi ház, Komárom, Szőny
Komárom, Szőny
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 44 900 000 Ft
Korábbi ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є49 900 000 Ft
374 167 Ft/m2
Eladó Családi ház, Komárom, 191nm, 72900000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 72 900 000 Ft
Kalkulált ár: 201 939 Є
381 675 Ft/m2
Új építésű könnyűszerkezetes lakóingatlan új tulajdonosát keresi...
Komárom, Koppánymonostor
Kínálati ár: 115 000 000 Ft
Kalkulált ár: 318 560 Є
815 603 Ft/m2
Kreatív új tulajdonosát keresi......
Komárom, Szőny
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 174 238 Є
577 064 Ft/m2
Komárom központjában eladó 2, emeleti lakás a Korona utcában
Komárom, Mártírok útja
Kínálati ár: 35 500 000 Ft
Kalkulált ár: 98 338 Є
682 692 Ft/m2
Eladó Sorház, Komárom, 143nm, 86400000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 86 400 000 Ft
Kalkulált ár: 239 335 Є
604 196 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 53nm, 55000000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 152 355 Є
1 037 736 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 53nm, 54762000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 54 762 000 Ft
Kalkulált ár: 151 695 Є
1 033 245 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 59nm, 54762000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 54 762 000 Ft
Kalkulált ár: 151 695 Є
928 169 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 94nm, 87000000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 87 000 000 Ft
Kalkulált ár: 240 997 Є
925 532 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 84nm, 87000000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 87 000 000 Ft
Kalkulált ár: 240 997 Є
1 035 714 Ft/m2
Eladó Családi ház, Komárom, 94nm, 87000000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 87 000 000 Ft
Kalkulált ár: 240 997 Є
925 532 Ft/m2
Eladó Családi ház, Komárom, 84nm, 87000000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 87 000 000 Ft
Kalkulált ár: 240 997 Є
1 035 714 Ft/m2
Eladó Családi ház, Komárom, 75nm, 55990000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 55 990 000 Ft
Kalkulált ár: 155 097 Є
746 533 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 25nm, 22000000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 22 000 000 Ft
Kalkulált ár: 60 942 Є
880 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Családi ház, Komárom, 132nm, 69900000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 69 900 000 Ft
Korábbi ár: 72 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є72 900 000 Ft
529 545 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 130nm, 65000000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 65 000 000 Ft
Korábbi ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 055 Є69 900 000 Ft
500 000 Ft/m2
Eladó Ház, Komárom 70.000.000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 70 000 000 Ft
Kalkulált ár: 193 906 Є
469 799 Ft/m2
Eladó Lakás, Komárom 64.000.000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 64 000 000 Ft
Kalkulált ár: 177 285 Є
680 851 Ft/m2