Eladó ingatlanok Komárom
Találati lista: 186
Eladó sorház, Komárom, Komárom
Komárom, Komárom
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
736 066 Ft/m2
Eladó családi ház, Komárom, Szőny
Komárom, Szőny
Kínálati ár: 87 000 000 Ft
Kalkulált ár: 240 997 Є
1 087 500 Ft/m2
Eladó Családi ház, Komárom, 238nm, 88900000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 88 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 88 900 000 Ft
Korábbi ár: 93 296 000 Ft
Kalkulált ár: 246 260 Є93 296 000 Ft
373 529 Ft/m2
Eladó Panellakás, Komárom, 47nm, 37500000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 37 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 37 500 000 Ft
Korábbi ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 103 878 Є39 900 000 Ft
797 872 Ft/m2
Eladó Sorház, Komárom, 120nm, 89000000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 89 000 000 Ft
Kalkulált ár: 246 537 Є
741 667 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 55nm, 40000000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 40 000 000 Ft
Kalkulált ár: 110 803 Є
727 273 Ft/m2
Eladó Panellakás, Komárom, 53nm, 43900000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 43 900 000 Ft
Korábbi ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 607 Є44 900 000 Ft
828 302 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 54nm, 45900000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 45 900 000 Ft
Korábbi ár: 46 500 000 Ft
Kalkulált ár: 127 147 Є46 500 000 Ft
850 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 73nm, 48000000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 48 000 000 Ft
Kalkulált ár: 132 964 Є
657 534 Ft/m2
Komáromban, a Gyermekkert lakóparkban kialakításra kerülő társas házakban, 32-54 m2-es lakások leköthetők
Komárom
Kínálati ár: 24 570 000 Ft
Kalkulált ár: 68 061 Є
702 000 Ft/m2
Komárom
Kínálati ár: 33 530 000 Ft
Kalkulált ár: 92 881 Є
698 542 Ft/m2
Ideális választás! - Komárom szívében.
Komárom, Klapka György út
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 152 355 Є
1 037 736 Ft/m2
„Otthon Komárom szívében – ahol a nyugalom és a kényelem találkozik.”
Komárom
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 152 355 Є
1 037 736 Ft/m2
Eladó családi ház, Komárom
Komárom
Kínálati ár: 37 500 000 Ft
Kalkulált ár: 103 878 Є
721 154 Ft/m2
Eladó Ház, Komárom 42.500.000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 117 729 Є
1 148 649 Ft/m2
Eladó Ház, Komárom 60.000.000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 60 000 000 Ft
Kalkulált ár: 166 205 Є
281 690 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Komáromi családi ház a település központjához közel!
Komárom, Mártírok útja
Kínálati ár: 78 000 000 Ft
Kalkulált ár: 216 066 Є
772 277 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Komárom
Komárom
Kínálati ár: 58 000 000 Ft
Kalkulált ár: 160 665 Є
878 788 Ft/m2
Eladó 27 m²-es, frissen felújított garzon Komárom központjában!
Komárom
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 990 000 Ft
Korábbi ár: 30 990 000 Ft
Kalkulált ár: 83 075 Є30 990 000 Ft