Eladó ingatlanok Komárom
Találati lista: 186
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó téglalakás, Komárom, Belváros, MÁV telep
Komárom, Belváros, MÁV telep
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 033 Є
600 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Komárom, Belváros, Madách Imre utca
Komárom, Belváros, Madách Imre utca
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 129 917 Є
884 906 Ft/m2
Eladó sorház, Komárom, Térffy Gyula utca
Komárom, Térffy Gyula utca
Kínálati ár: 89 000 000 Ft
Kalkulált ár: 246 537 Є
741 667 Ft/m2
Eladó családi ház, Komárom, Koppánymonostor, Pálffy Miklós utca
Komárom, Koppánymonostor, Pálffy Miklós utca
Kínálati ár: 64 000 000 Ft
Kalkulált ár: 177 285 Є
800 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Komárom, Mártírok útja
Komárom, Mártírok útja
Kínálati ár: 53 900 000 Ft
Kalkulált ár: 149 307 Є
345 513 Ft/m2
Eladó panellakás, Komárom, Belváros, városközpont
Komárom, Belváros, városközpont
Kínálati ár: 64 990 000 Ft
Kalkulált ár: 180 028 Є
955 735 Ft/m2
Eladó családi ház, Komárom, Belváros, Ácsi út
Komárom, Belváros, Ácsi út
Kínálati ár: 59 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 990 000 Ft
Korábbi ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 166 177 Є65 000 000 Ft
999 833 Ft/m2
Eladó téglalakás, Komárom, Belváros, Bem József utca
Komárom, Belváros, Bem József utca
Kínálati ár: 69 990 000 Ft
Kalkulált ár: 193 878 Є
1 166 500 Ft/m2
Eladó téglalakás, Komárom, városközpont közelében
Komárom, városközpont közelében
Kínálati ár: 87 000 000 Ft
Kalkulált ár: 240 997 Є
925 532 Ft/m2
Eladó téglalakás, Komárom, Belváros, városközpont közelében
Komárom, Belváros, városközpont közelében
Kínálati ár: 87 000 000 Ft
Kalkulált ár: 240 997 Є
1 035 714 Ft/m2
Eladó családi ház, Komárom, Koppánymonostor, Újszállási út
Komárom, Koppánymonostor, Újszállási út
Kínálati ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 124 654 Є
511 364 Ft/m2
Komárom Szőnyben eladó felujított ház
Komárom, Szőny, Mártírok útja
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 44 900 000 Ft
Korábbi ár: 41 500 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є41 500 000 Ft
916 327 Ft/m2
Eladó Lakás, Komárom 35.900.000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 446 Є
732 653 Ft/m2
Új építésű 3. emeleti 3 szobás lakás Komárom központjában – Huszár utca
Komárom
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
950 794 Ft/m2
Komárom központjában eladó felujított 2 emeleti 55 nm erkélyes lakás !
Komárom, Temető utca
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 152 355 Є
1 000 000 Ft/m2
Komárom központjában 3 szobás, 110 m2-es,családi ház eladó
Komárom, Bajcsy-Zsilinszky utca
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
408 182 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
PENTHOUSE ÉLETÉRZÉS KOMÁROMBAN
Komárom, Belváros
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 274 238 Є
1 356 164 Ft/m2
Eladó Panellakás, Komárom, 49nm, 48900000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 48 900 000 Ft
Kalkulált ár: 135 457 Є
997 959 Ft/m2
Eladó 94 m2-es társasházi lakás Komáromban, 500 m2-es saját kerttel!
Komárom
Kínálati ár: 87 000 000 Ft
Kalkulált ár: 240 997 Є
925 532 Ft/m2
Eladó Családi ház, Komárom, 156nm, 51000000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 51 000 000 Ft
Kalkulált ár: 141 274 Є
326 923 Ft/m2