Ingatlanok Budapest I. kerület
Találati lista: 207
Eladó lakás, Budapest 1. ker.
Budapest I. kerület, Orom utca
Kínálati ár: 229 000 000 Ft
Kalkulált ár: 636 111 Є
2 827 160 Ft/m2
Kiadó Lakás, Budapest I. kerület Lovas út 520.000 Ft
Budapest I. kerület, Lovas út
Kínálati ár: 520 000 Ft
Kalkulált ár: 1 444 Є
6 500 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest I. kerület, Krisztinaváros I. ker.
Budapest I. kerület, Krisztinaváros I. ker., Krisztinaváros I. ker.
Kínálati ár: 104 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 104 900 000 Ft
Korábbi ár: 112 000 000 Ft
Kalkulált ár: 291 389 Є112 000 000 Ft
1 178 652 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 1. ker.
Budapest I. kerület, Orom utca
Kínálati ár: 239 900 000 Ft
Kalkulált ár: 666 389 Є
2 998 750 Ft/m2
Kiadó Irodaház, Budapest 1. ker.
Budapest I. kerület
Kínálati ár: 4 256 256 Ft
Jelenlegi ár: 4 256 256 Ft
Korábbi ár: 4 369 762 Ft
Kalkulált ár: 11 823 Є4 369 762 Ft
6 372 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest I. kerület, Váralja, 47nm, 82500000 Ft
Budapest I. kerület, Váralja
Kínálati ár: 82 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 82 500 000 Ft
Korábbi ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 229 167 Є84 900 000 Ft
1 755 319 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest I. kerület, Csalogány 44.
Budapest I. kerület, Csalogány 44., Víziváros I. ker.
Kínálati ár: 280 000 Ft
Kalkulált ár: 778 Є
5 185 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 1. ker.
Budapest I. kerület
Kínálati ár: 152 000 000 Ft
Kalkulált ár: 422 222 Є
3 534 884 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest I. kerület, Gellérthegy, 210nm, 349000000 Ft
Budapest I. kerület, Gellérthegy I. ker., Gellérthegy I. ker.
Kínálati ár: 349 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 349 000 000 Ft
Korábbi ár: 359 000 000 Ft
Kalkulált ár: 969 444 Є359 000 000 Ft
1 661 905 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest I. kerület, Hunyadi János út 13.
Budapest I. kerület, Hunyadi János út 13., Víziváros I. ker.
Kínálati ár: 140 000 000 Ft
Kalkulált ár: 388 889 Є
1 794 872 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest I. kerület, Gellérthegy I. ker.
Kínálati ár: 240 000 000 Ft
Kalkulált ár: 666 667 Є
3 000 000 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest I. kerület, Attila út 13
Budapest I. kerület, Attila út 13, Tabán
Kínálati ár: 355 000 Ft
Kalkulált ár: 986 Є
6 574 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest I. kerület, Víziváros I. ker., Széna tér
Budapest I. kerület, Víziváros I. ker., Széna tér, Víziváros I. ker.
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 99 900 000 Ft
Korábbi ár: 110 000 000 Ft
Kalkulált ár: 277 500 Є110 000 000 Ft
1 783 929 Ft/m2
Eladó Családi ház, Budapest I. kerület, Gellérthegy, 205nm, 349000000 Ft
Kínálati ár: 349 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 349 000 000 Ft
Korábbi ár: 359 000 000 Ft
Kalkulált ár: 969 444 Є359 000 000 Ft
1 702 439 Ft/m2
Kiadó üzlet, Budapest I. kerület, Hegyalja út 8
Budapest I. kerület, Hegyalja út 8
Kínálati ár: 600 000 Ft
Kalkulált ár: 1 667 Є
7 692 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Budapest I. kerület, Vár, Szentháromság utca, 51nm, 504000 Ft
Budapest I. kerület, Várnegyed, Szentháromság utca, Várnegyed
Kínálati ár: 504 000 Ft
Jelenlegi ár: 504 000 Ft
Korábbi ár: 502 600 Ft
Kalkulált ár: 1 400 Є502 600 Ft
9 882 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Kiadó Téglalakás, Budapest I. kerület, Vár, Szentháromság utca, 52nm, 504000 Ft
Kínálati ár: 504 000 Ft
Jelenlegi ár: 504 000 Ft
Korábbi ár: 502 600 Ft
Kalkulált ár: 1 400 Є502 600 Ft
9 692 Ft/m2
79 négyzetméteres, 4 szobás, felújított, panorámás, kiadó lakás
Budapest I. kerület, Attilla út.
Kínálati ár: 800 000 Ft
Kalkulált ár: 2 222 Є
10 127 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest I. kerület
Budapest I. kerület, Víziváros I. ker.
Kínálati ár: 230 000 Ft
Kalkulált ár: 639 Є
4 035 Ft/m2
Kiadó Iroda, Budapest I. kerület Lovas út 2.850 Ft
Budapest I. kerület, Lovas út
Kínálati ár: 2 850 €
Kalkulált ár: 8 Є
19 Ft/m2