Ingatlanok Budapest I. kerület
Találati lista: 207
Eladó Téglalakás, Budapest I. kerület, Naphegy, 37nm, 155000000 Ft
Budapest I. kerület, Naphegy, Naphegy
Kínálati ár: 155 000 000 Ft
Kalkulált ár: 430 556 Є
4 189 189 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest I. kerület, Naphegy, 36nm, 124000000 Ft
Budapest I. kerület, Naphegy, Naphegy
Kínálati ár: 124 000 000 Ft
Kalkulált ár: 344 444 Є
3 444 444 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest I. kerület, Naphegy, 245nm, 1000000000 Ft
Budapest I. kerület, Naphegy, Naphegy
Kínálati ár: 1 000 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 777 778 Є
4 081 633 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest I. kerület, Várfok utca 7.
Budapest I. kerület, Várfok utca 7., Víziváros I. ker.
Kínálati ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 347 222 Є
1 923 077 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest I. kerület
Budapest I. kerület, Víziváros I. ker.
Kínálati ár: 300 000 Ft
Kalkulált ár: 833 Є
2 913 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest I. kerület Fiáth János utca 149.900.000 Ft
Budapest I. kerület, Víziváros I. ker., Fiáth János utca, Víziváros I. ker.
Kínálati ár: 149 900 000 Ft
Kalkulált ár: 416 389 Є
2 204 412 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest I. kerület, Víziváros, Fő utca, 132nm, 168000000 Ft
Budapest I. kerület, Víziváros I. ker., Fő utca, Víziváros I. ker.
Kínálati ár: 168 000 000 Ft
Kalkulált ár: 466 667 Є
1 272 727 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest I. kerület, Naphegy, 132nm, 209000000 Ft
Budapest I. kerület, Naphegy, Naphegy
Kínálati ár: 209 000 000 Ft
Kalkulált ár: 580 556 Є
1 583 333 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest I. kerület
Budapest I. kerület, Krisztinaváros I. ker.
Kínálati ár: 900 000 Є
Kalkulált ár: 324 000 000 Ft
13 043 €/m2
Eladó Lakás, Budapest 1. ker.
Budapest I. kerület
Kínálati ár: 67 000 000 Ft
Kalkulált ár: 186 111 Є
1 456 522 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest I. kerület, Krisztinaváros I. ker.
Budapest I. kerület, Krisztinaváros I. ker., Krisztinaváros I. ker.
Kínálati ár: 85 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 85 000 000 Ft
Korábbi ár: 96 000 000 Ft
Kalkulált ár: 236 111 Є96 000 000 Ft
1 574 074 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest I. kerület, Naphegy, 89nm, 147600000 Ft
Budapest I. kerület, Naphegy, Naphegy
Kínálati ár: 147 600 000 Ft
Jelenlegi ár: 147 600 000 Ft
Korábbi ár: 147 190 000 Ft
Kalkulált ár: 410 000 Є147 190 000 Ft
1 658 427 Ft/m2
Remek elhelyezkedéssel a Váralja utcában!
Budapest I. kerület, Víziváros – Váralja
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 89 900 000 Ft
Korábbi ár: 93 000 000 Ft
Kalkulált ár: 249 722 Є93 000 000 Ft
1 762 745 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest I. kerület Váralja utca 84.900.000 Ft
Budapest I. kerület, Váralja utca
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 235 833 Є
1 632 692 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 1. ker.
Budapest I. kerület, Hunyadi János út
Kínálati ár: 114 900 000 Ft
Kalkulált ár: 319 167 Є
1 714 925 Ft/m2
Eladó iroda, irodaház, Budapest I. kerület, Várnegyed
Budapest I. kerület, Várnegyed, Várnegyed
Kínálati ár: 104 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 104 900 000 Ft
Korábbi ár: 112 000 000 Ft
Kalkulált ár: 291 389 Є112 000 000 Ft
1 178 652 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Budai elegancia, kényelmes, rugalmas elosztás, emelt szintű szolgáltatás!
Kínálati ár: 6 600 Є
Kalkulált ár: 2 376 000 Ft
15 €/m2
Kiadó Lakás, Budapest I. kerület Úri utca 850.000 Ft
Budapest I. kerület, Úri utca
Kínálati ár: 850 000 Ft
Kalkulált ár: 2 361 Є
11 333 Ft/m2
80 négyzetméteres, 3 szobás, újszerű, kiadó lakás
Budapest I. kerület, Víziváros I. ker., Kapucnis utca, Víziváros I. ker.
Kínálati ár: 500 000 Ft
Kalkulált ár: 1 389 Є
6 250 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Budapest I. kerület, Víziváros – Váralja, Tóth Árpád út, 135nm, 1368000 Ft
Budapest I. kerület, Víziváros – Váralja, Tóth Árpád út
Kínálati ár: 1 368 000 Ft
Jelenlegi ár: 1 368 000 Ft
Korábbi ár: 1 364 200 Ft
Kalkulált ár: 3 800 Є1 364 200 Ft
10 133 Ft/m2