Ingatlanok Budapest I. kerület
Találati lista: 207
Kiadó téglalakás, Budapest I. kerület, Úri utca
Budapest I. kerület, Úri utca
Kínálati ár: 500 000 Ft
Kalkulált ár: 1 389 Є
6 667 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest I. kerület, Bérc utca
Budapest I. kerület, Bérc utca
Kínálati ár: 1 600 000 Ft
Jelenlegi ár: 1 600 000 Ft
Korábbi ár: 1 700 000 Ft
Kalkulált ár: 4 444 Є1 700 000 Ft
10 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest I. kerület, Döbrentei tér
Budapest I. kerület, Döbrentei tér
Kínálati ár: 247 500 000 Ft
Kalkulált ár: 687 500 Є
2 946 429 Ft/m2
140 négyzetméteres, jó állapotú, utcai, kiadó üzlethelyiség
Budapest I. kerület, Váralja, I.ker Fő utca
Kínálati ár: 790 000 Ft
Jelenlegi ár: 790 000 Ft
Korábbi ár: 880 000 Ft
Kalkulált ár: 2 194 Є880 000 Ft
5 643 Ft/m2
TOP LOKÁCIÓ, FRISS FELÚJÍTÁS, SZERELEM ELSŐ LÁTÁSRA!
Budapest I. kerület
Kínálati ár: 280 000 Ft
Kalkulált ár: 778 Є
8 750 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Budapest I. kerület, Váralja, Toldy Ferenc utca, 100nm, 540000 Ft
Budapest I. kerület, Váralja, Toldy Ferenc utca
Kínálati ár: 540 000 Ft
Jelenlegi ár: 540 000 Ft
Korábbi ár: 461 500 Ft
Kalkulált ár: 1 500 Є461 500 Ft
5 400 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Budapest I. kerület, Víziváros, 55nm, 380000 Ft
Budapest I. kerület, Víziváros I. ker., Víziváros I. ker.
Kínálati ár: 380 000 Ft
Jelenlegi ár: 380 000 Ft
Korábbi ár: 350 000 Ft
Kalkulált ár: 1 056 Є350 000 Ft
6 909 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest I. kerület, Víziváros, 55nm, 124500000 Ft
Budapest I. kerület, Víziváros I. ker., Víziváros I. ker.
Kínálati ár: 124 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 124 500 000 Ft
Korábbi ár: 129 000 000 Ft
Kalkulált ár: 345 833 Є129 000 000 Ft
2 263 636 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest I. kerület, Gellérthegy, 37nm, 155000000 Ft
Budapest I. kerület, Gellérthegy I. ker., Gellérthegy I. ker.
Kínálati ár: 155 000 000 Ft
Kalkulált ár: 430 556 Є
4 189 189 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest I. kerület, Naphegy, 36nm, 124000000 Ft
Budapest I. kerület, Naphegy, Naphegy
Kínálati ár: 124 000 000 Ft
Kalkulált ár: 344 444 Є
3 444 444 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest I. kerület, Gellérthegy, 245nm, 1000000000 Ft
Kínálati ár: 1 000 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 777 778 Є
4 081 633 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest I. kerület, Naphegy, 132nm, 209000000 Ft
Budapest I. kerület, Naphegy, Naphegy
Kínálati ár: 209 000 000 Ft
Kalkulált ár: 580 556 Є
1 583 333 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest I. kerület, Bem rakpart 26
Budapest I. kerület, Bem rakpart 26, Víziváros I. ker.
Kínálati ár: 540 000 Є
Kalkulált ár: 194 400 000 Ft
6 279 €/m2
Kiadó Lakás, Budapest I. kerület Zsolt utca 550.000 Ft
Budapest I. kerület, Zsolt utca
Kínálati ár: 550 000 Ft
Jelenlegi ár: 550 000 Ft
Korábbi ár: 585 000 Ft
Kalkulált ár: 1 528 Є585 000 Ft
6 250 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest I. kerület, Krisztinaváros I. ker.
Budapest I. kerület, Krisztinaváros I. ker., Krisztinaváros I. ker.
Kínálati ár: 250 000 Ft
Kalkulált ár: 694 Є
5 000 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest I. kerület, Gellérthegy I. ker.
Kínálati ár: 1 438 920 Ft
Jelenlegi ár: 1 438 920 Ft
Korábbi ár: 1 455 400 Ft
Kalkulált ár: 3 997 Є1 455 400 Ft
8 882 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Budapesten Eladó: Exkluzív, Parlamentre és Dunára Panorámás Lakás - az Art Deco Stílusú Duna Házba
Budapest I. kerület, Bem rakpart
Kínálati ár: 309 900 000 Ft
Kalkulált ár: 860 833 Є
2 766 964 Ft/m2
VILLAHÁZBAN VILLALAKÁS BUDAPESTEN ELADÓ!!!!
Budapest I. kerület
Kínálati ár: 136 900 000 Ft
Kalkulált ár: 380 278 Є
1 901 389 Ft/m2
110 négyzetméteres, 3 szobás, felújítandó, utcai, eladó lakás
Budapest I. kerület, 1013 Bp. Szarvas tér
Kínálati ár: 249 000 000 Ft
Kalkulált ár: 691 667 Є
2 263 636 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Budapest I. kerület, Váralja, 110nm, 400000 Ft
Budapest I. kerület, Váralja
Kínálati ár: 400 000 Ft
Kalkulált ár: 1 111 Є
3 636 Ft/m2