Eladó ingatlanok Győr-Moson-Sopron megye
Találati lista: 2969
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Sopron, Nincs megadva, 45nm, 42000000 Ft
Sopron, Nincs megadva
Kínálati ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 116 667 Є
933 333 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Sopron, Belváros, 59nm, 59900000 Ft
Sopron, Belváros
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 389 Є
1 015 254 Ft/m2
Eladó Családi ház, Mindszentpuszta, 120nm, 95000000 Ft
Mindszentpuszta
Kínálati ár: 95 000 000 Ft
Kalkulált ár: 263 889 Є
791 667 Ft/m2
Eladó Építési telek, Mindszentpuszta, 1790nm, 16500000 Ft
Mindszentpuszta
Kínálati ár: 16 500 000 Ft
Kalkulált ár: 45 833 Є
9 218 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, 38nm, 41000000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva
Kínálati ár: 41 000 000 Ft
Kalkulált ár: 113 889 Є
1 078 947 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, 38nm, 44420000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva
Kínálati ár: 44 420 000 Ft
Kalkulált ár: 123 389 Є
1 168 947 Ft/m2
Eladó Családi ház, Mosonmagyaróvár, Nincs megadva, 293nm, 188000000 Ft
Mosonmagyaróvár, Nincs megadva
Kínálati ár: 188 000 000 Ft
Kalkulált ár: 522 222 Є
641 638 Ft/m2
Eladó Családi ház, Harka, Nincs megadva, 160nm, 97000000 Ft
Harka, Nincs megadva
Kínálati ár: 97 000 000 Ft
Kalkulált ár: 269 444 Є
606 250 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, 42nm, 44030000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva
Kínálati ár: 44 030 000 Ft
Kalkulált ár: 122 306 Є
1 048 333 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, 42nm, 45260000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva
Kínálati ár: 45 260 000 Ft
Kalkulált ár: 125 722 Є
1 077 619 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, 32nm, 36820000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva
Kínálati ár: 36 820 000 Ft
Kalkulált ár: 102 278 Є
1 150 625 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Sopron, Ágfalvi úti lakótelep, 67nm, 69900000 Ft
Sopron, Ágfalvi úti lakótelep
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 167 Є
1 043 284 Ft/m2
Eladó Családi ház, Nagylózs, 183nm, 126900000 Ft
Nagylózs
Kínálati ár: 126 900 000 Ft
Kalkulált ár: 352 500 Є
693 443 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 36nm, 41800000 Ft
Levél
Kínálati ár: 41 800 000 Ft
Kalkulált ár: 116 111 Є
1 161 111 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 38nm, 41500000 Ft
Levél
Kínálati ár: 41 500 000 Ft
Kalkulált ár: 115 278 Є
1 092 105 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 60nm, 61900000 Ft
Levél
Kínálati ár: 61 900 000 Ft
Kalkulált ár: 171 944 Є
1 031 667 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 31nm, 34900000 Ft
Levél
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 944 Є
1 125 806 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 35nm, 40900000 Ft
Levél
Kínálati ár: 40 900 000 Ft
Kalkulált ár: 113 611 Є
1 168 571 Ft/m2
Eladó Ikerház, Sopron, Balf, 100nm, 49999000 Ft
Sopron, Balf
Kínálati ár: 49 999 000 Ft
Kalkulált ár: 138 886 Є
499 990 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Sopron, Nincs megadva, 63nm, 65900000 Ft
Sopron, Nincs megadva
Kínálati ár: 65 900 000 Ft
Kalkulált ár: 183 056 Є
1 046 032 Ft/m2