Eladó ingatlanok Győr-Moson-Sopron megye
Találati lista: 2969
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Levél, 40nm, 39500000 Ft
Levél
Kínálati ár: 39 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 500 000 Ft
Korábbi ár: 46 490 000 Ft
Kalkulált ár: 109 722 Є46 490 000 Ft
987 500 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 47nm, 48100000 Ft
Levél
Kínálati ár: 48 100 000 Ft
Jelenlegi ár: 48 100 000 Ft
Korábbi ár: 52 490 000 Ft
Kalkulált ár: 133 611 Є52 490 000 Ft
1 023 404 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 48nm, 47600000 Ft
Levél
Kínálati ár: 47 600 000 Ft
Jelenlegi ár: 47 600 000 Ft
Korábbi ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 132 222 Є52 900 000 Ft
991 667 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 46nm, 47500000 Ft
Levél
Kínálati ár: 47 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 47 500 000 Ft
Korábbi ár: 52 990 000 Ft
Kalkulált ár: 131 944 Є52 990 000 Ft
1 032 609 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 40nm, 41800000 Ft
Levél
Kínálati ár: 41 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 41 800 000 Ft
Korábbi ár: 48 490 000 Ft
Kalkulált ár: 116 111 Є48 490 000 Ft
1 045 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 53nm, 52400000 Ft
Levél
Kínálati ár: 52 400 000 Ft
Jelenlegi ár: 52 400 000 Ft
Korábbi ár: 57 900 000 Ft
Kalkulált ár: 145 556 Є57 900 000 Ft
988 679 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 50nm, 50150000 Ft
Levél
Kínálati ár: 50 150 000 Ft
Jelenlegi ár: 50 150 000 Ft
Korábbi ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 139 306 Є54 900 000 Ft
1 003 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Győr, Révfalu, 72nm, 80175000 Ft
Győr, Révfalu, Révfalu
Kínálati ár: 80 175 000 Ft
Kalkulált ár: 222 708 Є
1 113 542 Ft/m2
Eladó Családi ház, Győr, Gyárváros, 150nm, 69000000 Ft
Győr, Gyárváros, Gyárváros
Kínálati ár: 69 000 000 Ft
Kalkulált ár: 191 667 Є
460 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Sopron, Nincs megadva, 101nm, 110000000 Ft
Sopron, Nincs megadva
Kínálati ár: 110 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 110 000 000 Ft
Korábbi ár: 127 614 000 Ft
Kalkulált ár: 305 556 Є127 614 000 Ft
1 089 109 Ft/m2
Eladó Üzlet, Mosonmagyaróvár, Belváros, Liszt Ferenc utca, 122nm, 96800000 Ft
Mosonmagyaróvár, Belváros, Liszt Ferenc utca
Kínálati ár: 96 800 000 Ft
Kalkulált ár: 268 889 Є
793 443 Ft/m2
Eladó Családi ház, Rajka, 90nm, 65000000 Ft
Rajka
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 65 000 000 Ft
Korábbi ár: 70 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 556 Є70 000 000 Ft
722 222 Ft/m2
Eladó Sorház, Győr, Szitásdomb, 112nm, 112000000 Ft
Győr, Szitásdomb
Kínálati ár: 112 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 112 000 000 Ft
Korábbi ár: 108 000 000 Ft
Kalkulált ár: 311 111 Є108 000 000 Ft
1 000 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Győr, Vizivárosi lakópark, 62nm, 86490000 Ft
Győr, Vizivárosi lakópark
Kínálati ár: 86 490 000 Ft
Jelenlegi ár: 86 490 000 Ft
Korábbi ár: 89 990 000 Ft
Kalkulált ár: 240 250 Є89 990 000 Ft
1 395 000 Ft/m2
Eladó Építési telek, Győr, Újváros, 300nm, 30000000 Ft
Győr, Újváros, Újváros
Kínálati ár: 30 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 30 000 000 Ft
Korábbi ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 83 333 Є35 000 000 Ft
100 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Veszprémvarsány, 88nm, 59990000 Ft
Veszprémvarsány
Kínálati ár: 59 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 990 000 Ft
Korábbi ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 166 639 Є75 000 000 Ft
681 705 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Győr, Ménfőcsanak, 78nm, 83000000 Ft
Győr, Ménfőcsanak, Ménfőcsanak
Kínálati ár: 83 000 000 Ft
Kalkulált ár: 230 556 Є
1 064 103 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Győr, Likócs, 92nm, 89990000 Ft
Győr, Likócs, Likócs
Kínálati ár: 89 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 89 990 000 Ft
Korábbi ár: 94 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 972 Є94 900 000 Ft
978 152 Ft/m2
Eladó Panellakás, Győr, Adyváros, Szigethy Attila utca, 68nm, 58500000 Ft
Győr, Adyváros, Szigethy Attila utca, Adyváros
Kínálati ár: 58 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 58 500 000 Ft
Korábbi ár: 61 900 000 Ft
Kalkulált ár: 162 500 Є61 900 000 Ft
860 294 Ft/m2
Eladó Családi ház, Mosonmagyaróvár, Nincs megadva, 85nm, 122000000 Ft
Mosonmagyaróvár, Nincs megadva
Kínálati ár: 122 000 000 Ft
Kalkulált ár: 338 889 Є
1 435 294 Ft/m2