Eladó ingatlanok Győr-Moson-Sopron megye
Találati lista: 2968
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Ikerház, Mosonmagyaróvár, Marx Károly utca, 96nm, 74900000 Ft
Mosonmagyaróvár, Marx Károly utca
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 208 056 Є
780 208 Ft/m2
Eladó Családi ház, Halászi, Nincs megadva, József Attila utca, 190nm, 148500000 Ft
Halászi, Nincs megadva, József Attila utca
Kínálati ár: 148 500 000 Ft
Kalkulált ár: 412 500 Є
781 579 Ft/m2
Eladó Panellakás, Mosonmagyaróvár, Nincs megadva, Móra Ferenc utca, 47nm, 43600000 Ft
Mosonmagyaróvár, Nincs megadva, Móra Ferenc utca
Kínálati ár: 43 600 000 Ft
Kalkulált ár: 121 111 Є
927 660 Ft/m2
Eladó Családi ház, Győr, Kisbácsa, Külső Bácsai út, 65nm, 70000000 Ft
Győr, Kisbácsa, Külső Bácsai út, Kisbácsa
Kínálati ár: 70 000 000 Ft
Kalkulált ár: 194 444 Є
1 076 923 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Moson, 74nm, 62900000 Ft
Mosonmagyaróvár, Moson
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 174 722 Є
850 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Győr, Győrszabadhegy, 98nm, 125000000 Ft
Győr, Győrszabadhegy, Győrszabadhegy
Kínálati ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 347 222 Є
1 275 510 Ft/m2
Eladó Családi ház, Levél, Petőfi Sándor utca, 92nm, 92000000 Ft
Levél, Petőfi Sándor utca
Kínálati ár: 92 000 000 Ft
Kalkulált ár: 255 556 Є
1 000 000 Ft/m2
Eladó Panellakás, Győr, Nádorváros, Szigethy Attila utca, 53nm, 51900000 Ft
Győr, Nádorváros, Szigethy Attila utca, Nádorváros
Kínálati ár: 51 900 000 Ft
Kalkulált ár: 144 167 Є
979 245 Ft/m2
Eladó Családi ház, Győr, Újváros, Béke utca, 54nm, 59990000 Ft
Győr, Újváros, Béke utca, Újváros
Kínálati ár: 59 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 990 000 Ft
Korábbi ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 166 639 Є62 000 000 Ft
1 110 926 Ft/m2
Eladó Családi ház, Röjtökmuzsaj, Nincs megadva, 85nm, 26900000 Ft
Röjtökmuzsaj, Nincs megadva
Kínálati ár: 26 900 000 Ft
Kalkulált ár: 74 722 Є
316 471 Ft/m2
Eladó Családi ház, Mosonszentmiklós, Nincs megadva, Jókai utca, 118nm, 55000000 Ft
Mosonszentmiklós, Nincs megadva, Jókai utca
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 152 778 Є
466 102 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Belváros, 52nm, 42900000 Ft
Mosonmagyaróvár, Belváros
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 119 167 Є
825 000 Ft/m2
Eladó Panellakás, Győr, Nádorváros, Szent Imre út, 62nm, 47000000 Ft
Győr, Nádorváros, Szent Imre út, Nádorváros
Kínálati ár: 47 000 000 Ft
Kalkulált ár: 130 556 Є
758 065 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Belváros, Templom utca, 49nm, 42900000 Ft
Mosonmagyaróvár, Belváros, Templom utca
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 119 167 Є
875 510 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Városközpont, Mosonyi Mihály utca, 46nm, 58500000 Ft
Mosonmagyaróvár, Városközpont, Mosonyi Mihály utca
Kínálati ár: 58 500 000 Ft
Kalkulált ár: 162 500 Є
1 271 739 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Nincs megadva, 65nm, 81900000 Ft
Mosonmagyaróvár, Nincs megadva
Kínálati ár: 81 900 000 Ft
Kalkulált ár: 227 500 Є
1 260 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Mosonmagyaróvár, Ipatelep, Klapka György utca, 106nm, 114990000 Ft
Mosonmagyaróvár, Ipatelep, Klapka György utca
Kínálati ár: 114 990 000 Ft
Kalkulált ár: 319 417 Є
1 084 811 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Lajta lakópark, 60nm, 77000000 Ft
Mosonmagyaróvár, Lajta lakópark
Kínálati ár: 77 000 000 Ft
Kalkulált ár: 213 889 Є
1 283 333 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Nincs megadva, Lucsony utca, 42nm, 63900000 Ft
Mosonmagyaróvár, Nincs megadva, Lucsony utca
Kínálati ár: 63 900 000 Ft
Kalkulált ár: 177 500 Є
1 521 429 Ft/m2
Eladó Családi ház, Dunasziget, Nincs megadva, Cinkota utca, 220nm, 207900000 Ft
Dunasziget, Nincs megadva, Cinkota utca
Kínálati ár: 207 900 000 Ft
Kalkulált ár: 577 500 Є
945 000 Ft/m2