Eladó ingatlanok Győr-Moson-Sopron megye
Találati lista: 2964
Eladó családi ház Dunaszeg központjában
Dunaszeg
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 208 635 Є
651 304 Ft/m2
Eladó Lakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár, Városközpont
Kínálati ár: 39 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 990 000 Ft
Korábbi ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 111 393 Є42 900 000 Ft
754 528 Ft/m2
Eladó ház, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár, Tétényi utca
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 780 Є
590 000 Ft/m2
Eladó ház, Jánossomorja
Jánossomorja, Óvoda utca
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 852 Є
302 525 Ft/m2
Eladó lakás, Várbalog
Várbalog, Petőfi Sándor utca
Kínálati ár: 38 900 000 Ft
Kalkulált ár: 108 357 Є
864 444 Ft/m2
Eladó lakás, Várbalog
Várbalog
Kínálati ár: 48 900 000 Ft
Kalkulált ár: 136 212 Є
752 308 Ft/m2
Eladó földszinti kertes lakás a Ravazd utca közelében
Sopron, Ravazd lakópark
Kínálati ár: 68 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 68 900 000 Ft
Korábbi ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 191 922 Є69 900 000 Ft
1 028 358 Ft/m2
Belvárosi, földszinti lakás saját udvari parkolással – ideális fiataloknak és időseknek is!
Sopron, Belváros, Újteleki utca
Kínálati ár: 31 600 000 Ft
Jelenlegi ár: 31 600 000 Ft
Korábbi ár: 32 999 999 Ft
Kalkulált ár: 88 022 Є32 999 999 Ft
957 576 Ft/m2
Eladó földszinti kertes lakás a Ravazd utca közelében
Sopron, Ravazd lakópark
Kínálati ár: 68 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 68 900 000 Ft
Korábbi ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 191 922 Є69 900 000 Ft
1 028 358 Ft/m2
Eladó földszinti kertes lakás a Ravazd utca közelében
Sopron, Ravazd lakópark, Tégla utca
Kínálati ár: 68 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 68 900 000 Ft
Korábbi ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 191 922 Є69 900 000 Ft
1 028 358 Ft/m2
Három hálószobás lakás a Pihenőkereszt lakóparkban
Sopron, Pihenőkereszt, Szélső utca
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 250 418 Є
1 057 647 Ft/m2
Eladó földszinti kertes lakás a Ravazd utca közelében
Sopron, Ravazd lakópark
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 69 900 000 Ft
Korábbi ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 708 Є74 900 000 Ft
1 043 284 Ft/m2
Eladó Győrszemere csendes utcájában egy részben felújított családi ház!
Győrszemere
Kínálati ár: 28 500 000 Ft
Kalkulált ár: 79 387 Є
459 677 Ft/m2
Eladó kivett zártkert Győrszentiván csendes részén!
Győr
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 44 900 000 Ft
Korábbi ár: 47 500 000 Ft
Kalkulált ár: 125 070 Є47 500 000 Ft
33 433 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Levél, 46nm, 46900000 Ft
Levél
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 900 000 Ft
Korábbi ár: 51 900 000 Ft
Kalkulált ár: 130 641 Є51 900 000 Ft
1 019 565 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 40nm, 41700000 Ft
Levél
Kínálati ár: 41 700 000 Ft
Jelenlegi ár: 41 700 000 Ft
Korábbi ár: 47 490 000 Ft
Kalkulált ár: 116 156 Є47 490 000 Ft
1 042 500 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 46nm, 45200000 Ft
Levél
Kínálati ár: 45 200 000 Ft
Jelenlegi ár: 45 200 000 Ft
Korábbi ár: 50 900 000 Ft
Kalkulált ár: 125 905 Є50 900 000 Ft
982 609 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 40nm, 39500000 Ft
Levél
Kínálati ár: 39 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 500 000 Ft
Korábbi ár: 46 490 000 Ft
Kalkulált ár: 110 028 Є46 490 000 Ft
987 500 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 47nm, 48100000 Ft
Levél
Kínálati ár: 48 100 000 Ft
Jelenlegi ár: 48 100 000 Ft
Korábbi ár: 52 490 000 Ft
Kalkulált ár: 133 983 Є52 490 000 Ft
1 023 404 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 48nm, 47600000 Ft
Levél
Kínálati ár: 47 600 000 Ft
Jelenlegi ár: 47 600 000 Ft
Korábbi ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 132 591 Є52 900 000 Ft
991 667 Ft/m2