Eladó ingatlanok Győr-Moson-Sopron megye
Találati lista: 2964
Erkélyes nagy lakás, garázs lehetőséggel a Győr belvárosában
Győr, Győr-Belváros, Győr-Belváros
Kínálati ár: 109 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 109 000 000 Ft
Korábbi ár: 113 000 000 Ft
Kalkulált ár: 303 621 Є113 000 000 Ft
1 101 010 Ft/m2
Eladó lakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 119 499 Є
809 434 Ft/m2
Teraszos, világos lakás, saját beállóval a Ladik utcában.
Győr
Kínálati ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 172 702 Є
1 215 686 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Levél, 35nm, 38900000 Ft
Levél
Kínálati ár: 38 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 38 900 000 Ft
Korábbi ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 108 357 Є42 900 000 Ft
1 111 429 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 52nm, 52900000 Ft
Levél
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 52 900 000 Ft
Korábbi ár: 53 990 000 Ft
Kalkulált ár: 147 354 Є53 990 000 Ft
1 017 308 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 57nm, 57800000 Ft
Levél
Kínálati ár: 57 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 57 800 000 Ft
Korábbi ár: 61 900 000 Ft
Kalkulált ár: 161 003 Є61 900 000 Ft
1 014 035 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 49nm, 49300000 Ft
Levél
Kínálati ár: 49 300 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 300 000 Ft
Korábbi ár: 52 500 000 Ft
Kalkulált ár: 137 326 Є52 500 000 Ft
1 006 122 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 46nm, 50900000 Ft
Levél
Kínálati ár: 50 900 000 Ft
Kalkulált ár: 141 783 Є
1 106 522 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 47nm, 49000000 Ft
Levél
Kínálati ár: 49 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 000 000 Ft
Korábbi ár: 51 500 000 Ft
Kalkulált ár: 136 490 Є51 500 000 Ft
1 042 553 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 42nm, 44300000 Ft
Levél
Kínálati ár: 44 300 000 Ft
Jelenlegi ár: 44 300 000 Ft
Korábbi ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 123 398 Є46 900 000 Ft
1 054 762 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 52nm, 49900000 Ft
Levél
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є59 900 000 Ft
959 615 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 31nm, 32900000 Ft
Levél
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 32 900 000 Ft
Korábbi ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 91 643 Є39 900 000 Ft
1 061 290 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 47nm, 48100000 Ft
Levél
Kínálati ár: 48 100 000 Ft
Jelenlegi ár: 48 100 000 Ft
Korábbi ár: 51 990 000 Ft
Kalkulált ár: 133 983 Є51 990 000 Ft
1 023 404 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 40nm, 39600000 Ft
Levél
Kínálati ár: 39 600 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 600 000 Ft
Korábbi ár: 46 490 000 Ft
Kalkulált ár: 110 306 Є46 490 000 Ft
990 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 52nm, 48900000 Ft
Levél
Kínálati ár: 48 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 48 900 000 Ft
Korábbi ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 136 212 Є54 900 000 Ft
940 385 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 49nm, 46800000 Ft
Levél
Kínálati ár: 46 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 800 000 Ft
Korábbi ár: 50 900 000 Ft
Kalkulált ár: 130 362 Є50 900 000 Ft
955 102 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 46nm, 43600000 Ft
Levél
Kínálati ár: 43 600 000 Ft
Jelenlegi ár: 43 600 000 Ft
Korábbi ár: 48 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 448 Є48 900 000 Ft
947 826 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Sopron, Belváros, Szent György utca, 52nm, 45890000 Ft
Sopron, Belváros, Szent György utca
Kínálati ár: 45 890 000 Ft
Jelenlegi ár: 45 890 000 Ft
Korábbi ár: 47 490 000 Ft
Kalkulált ár: 127 827 Є47 490 000 Ft
882 500 Ft/m2
Eladó családi ház, Győrújbarát
Győrújbarát
Kínálati ár: 73 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 73 900 000 Ft
Korábbi ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 205 850 Є74 900 000 Ft
1 012 329 Ft/m2
KITŰNŐ LOKÁCIÓ-, INFRASTRUKTÚRA-, KÉNYELEM-, ÉS ÉRTÉKÁLLÓSÁG A VÁROS SZÍVÉBEN, PÁR ÉVES ÉPÜLETBEN, A „FORRÁSHÁZBAN”
Tét
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 47 900 000 Ft
Korábbi ár: 49 500 000 Ft
Kalkulált ár: 133 426 Є49 500 000 Ft
1 113 953 Ft/m2