Eladó ingatlanok Hegyeshalom
Találati lista: 41
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó családi ház, Hegyeshalom
Hegyeshalom
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 133 426 Є
704 412 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, 38nm, 41000000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva
Kínálati ár: 41 000 000 Ft
Kalkulált ár: 114 206 Є
1 078 947 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, 38nm, 44420000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva
Kínálati ár: 44 420 000 Ft
Kalkulált ár: 123 733 Є
1 168 947 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, 42nm, 44030000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva
Kínálati ár: 44 030 000 Ft
Kalkulált ár: 122 646 Є
1 048 333 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, 42nm, 45260000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva
Kínálati ár: 45 260 000 Ft
Kalkulált ár: 126 072 Є
1 077 619 Ft/m2
Eladó családi ház, Hegyeshalom
Hegyeshalom
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є
648 052 Ft/m2
Eladó családi ház, Hegyeshalom
Hegyeshalom
Kínálati ár: 250 000 Є
Kalkulált ár: 89 250 000 Ft
3 333 €/m2
Csak nálunk
Eladó családi ház, Hegyeshalom
Hegyeshalom
Kínálati ár: 195 000 Є
Kalkulált ár: 69 615 000 Ft
1 773 €/m2
Eladó családi ház, Hegyeshalom
Hegyeshalom
Kínálati ár: 139 000 000 Ft
Kalkulált ár: 387 187 Є
817 647 Ft/m2
HEGYESHALOM MODERNEBB ARCA: LAKÁS + GARÁZS + BEÁLLÓ
Hegyeshalom
Kínálati ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 230 919 Є
1 381 667 Ft/m2
Ideális méretű, 4 hálószobás családi ház, napelemmel, garázzsal, extrákkal eladó!
Hegyeshalom
Kínálati ár: 102 200 000 Ft
Jelenlegi ár: 102 200 000 Ft
Korábbi ár: 107 600 000 Ft
Kalkulált ár: 284 680 Є107 600 000 Ft
730 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Hegyeshalom
Hegyeshalom
Kínálati ár: 111 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 111 000 000 Ft
Korábbi ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 309 192 Є125 000 000 Ft
828 358 Ft/m2
Azonnal költözhető
Eladó családi ház, Hegyeshalom
Hegyeshalom
Kínálati ár: 48 500 000 Ft
Kalkulált ár: 135 097 Є
713 235 Ft/m2
Eladó egyedi garázs, Hegyeshalom
Hegyeshalom
Kínálati ár: 8 500 000 Ft
Kalkulált ár: 23 677 Є
nincs megadva
Eladó ház, Hegyeshalom
Hegyeshalom
Kínálati ár: 77 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 77 900 000 Ft
Korábbi ár: 97 000 000 Ft
Kalkulált ár: 216 992 Є97 000 000 Ft
321 901 Ft/m2
Eladó lakás, Hegyeshalom
Hegyeshalom
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є52 900 000 Ft
623 750 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, 32nm, 36820000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva
Kínálati ár: 36 820 000 Ft
Kalkulált ár: 102 563 Є
1 150 625 Ft/m2
Hegyeshalomban két utcáról megközelíthető családi ház 24 férőhelyes, szállásadásra alkalmas
Hegyeshalom
Kínálati ár: 110 000 000 Ft
Kalkulált ár: 306 407 Є
700 637 Ft/m2
Eladó családi ház, Hegyeshalom
Hegyeshalom
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 130 641 Є
689 706 Ft/m2
Eladó ház, Hegyeshalom
Hegyeshalom
Kínálati ár: 94 990 000 Ft
Kalkulált ár: 264 596 Є
624 934 Ft/m2