Eladó ingatlanok Hegyeshalom
Találati lista: 41
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó családi ház, Hegyeshalom
Hegyeshalom
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 133 426 Є
704 412 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, 32nm, 36820000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva
Kínálati ár: 36 820 000 Ft
Kalkulált ár: 102 563 Є
1 150 625 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca, 36nm, 30728000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca
Kínálati ár: 30 728 000 Ft
Kalkulált ár: 85 593 Є
853 556 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca, 35nm, 30175000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca
Kínálati ár: 30 175 000 Ft
Kalkulált ár: 84 053 Є
862 143 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca, 43nm, 36700000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca
Kínálati ár: 36 700 000 Ft
Kalkulált ár: 102 228 Є
853 488 Ft/m2
Eladó Családi ház, Hegyeshalom, Nincs megadva, 262nm, 105000000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva
Kínálati ár: 105 000 000 Ft
Kalkulált ár: 292 479 Є
400 763 Ft/m2
Eladó lakás, Hegyeshalom
Hegyeshalom
Kínálati ár: 66 500 000 Ft
Kalkulált ár: 185 237 Є
782 353 Ft/m2
Eladó ház, Hegyeshalom
Hegyeshalom, Hegyeshalom
Kínálati ár: 48 000 000 Ft
Kalkulált ár: 133 705 Є
705 882 Ft/m2
Eladó ház, Hegyeshalom
Hegyeshalom
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 99 000 000 Ft
Korábbi ár: 105 000 000 Ft
Kalkulált ár: 275 766 Є105 000 000 Ft
377 863 Ft/m2
Új lakások, új építésű környezetben, szuper elhelyezkedéssel!
Hegyeshalom
Kínálati ár: 40 300 000 Ft
Kalkulált ár: 112 256 Є
876 087 Ft/m2
Hegyeshalom
Kínálati ár: 36 100 000 Ft
Kalkulált ár: 100 557 Є
975 676 Ft/m2
Befektetési lehetőség Vállalkozásra alkalmas 2 szintes ház
Hegyeshalom
Kínálati ár: 148 000 000 Ft
Kalkulált ár: 412 256 Є
406 593 Ft/m2
Kastélyból Álomotthont Hegyeshalom mellett
Hegyeshalom
Kínálati ár: 148 000 000 Ft
Kalkulált ár: 412 256 Є
406 593 Ft/m2
Eladó Ház, Hegyeshalom 54.900.000 Ft
Hegyeshalom
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 54 900 000 Ft
Korábbi ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 925 Є46 900 000 Ft
784 286 Ft/m2
Eladó Ház, Hegyeshalom 54.900.000 Ft
Hegyeshalom
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 54 900 000 Ft
Korábbi ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 925 Є49 900 000 Ft
686 250 Ft/m2
Eladó Ház, Hegyeshalom 61.900.000 Ft
Hegyeshalom
Kínálati ár: 61 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 61 900 000 Ft
Korábbi ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 172 423 Є52 900 000 Ft
687 778 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Ház, Hegyeshalom 66.900.000 Ft
Hegyeshalom
Kínálati ár: 66 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 66 900 000 Ft
Korábbi ár: 57 900 000 Ft
Kalkulált ár: 186 351 Є57 900 000 Ft
669 000 Ft/m2
Eladó Ház, Hegyeshalom 48.900.000 Ft
Hegyeshalom
Kínálati ár: 48 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 48 900 000 Ft
Korábbi ár: 41 900 000 Ft