Eladó ingatlanok Győr-Moson-Sopron megye
Találati lista: 2966
Eladó panellakás Győr-Adyvárosban!
Győr
Kínálati ár: 68 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 68 990 000 Ft
Korábbi ár: 69 990 000 Ft
Kalkulált ár: 192 173 Є69 990 000 Ft
851 728 Ft/m2
Családi ház csodás telekkel Vámosszabadin!
Vámosszabadi
Kínálati ár: 69 500 000 Ft
Kalkulált ár: 193 593 Є
978 873 Ft/m2
Eladó ház sashegyen
Győr
Kínálati ár: 44 999 000 Ft
Kalkulált ár: 125 345 Є
624 986 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Családi ház, Dunaremete, 112nm, 64900000 Ft
Dunaremete
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 780 Є
579 464 Ft/m2
Eladó Garázs, Sopron, Aranyhegy, 14nm, 7990000 Ft
Sopron, Aranyhegy
Kínálati ár: 7 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 7 990 000 Ft
Korábbi ár: 8 500 000 Ft
Kalkulált ár: 22 256 Є8 500 000 Ft
570 714 Ft/m2
Eladó 1275 m2 építési telek, Pázmándfalu
Pázmándfalu
Kínálati ár: 10 000 000 Ft
Kalkulált ár: 27 855 Є
nincs megadva
Eladó Lakás, Győr 39.900.000 Ft
Győr, Gyárváros, Gyárváros
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 900 000 Ft
Korábbi ár: 41 500 000 Ft
Kalkulált ár: 111 142 Є41 500 000 Ft
752 830 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Adyváros, Adyváros
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 55 000 000 Ft
Korábbi ár: 57 900 000 Ft
Kalkulált ár: 153 203 Є57 900 000 Ft
887 097 Ft/m2
Eladó Ház, Győr
Győr, Bácsa, Bácsa
Kínálati ár: 109 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 109 900 000 Ft
Korábbi ár: 114 900 000 Ft
Kalkulált ár: 306 128 Є114 900 000 Ft
700 000 Ft/m2
Eladó Ház, Győr
Győr
Kínálati ár: 109 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 109 900 000 Ft
Korábbi ár: 114 900 000 Ft
Kalkulált ár: 306 128 Є114 900 000 Ft
700 000 Ft/m2
Aranyhegyi nyugalom, osztrák közelség – felújított, azonnal költözhető.
Sopron, Aranyhegy és környéke, Zárányi utca
Kínálati ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 118 384 Є
1 287 879 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Moson, 49nm, 57800000 Ft
Mosonmagyaróvár, Moson
Kínálati ár: 57 800 000 Ft
Kalkulált ár: 161 003 Є
1 179 592 Ft/m2
Eladó családi ház, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 146 900 000 Ft
Kalkulált ár: 409 192 Є
864 118 Ft/m2
Eladó építési telek, Bezenye
Bezenye
Kínálati ár: 21 700 000 Ft
Kalkulált ár: 60 446 Є
26 923 Ft/m2
Eladó műhely, Jánossomorja
Jánossomorja
Kínálati ár: 48 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 48 000 000 Ft
Korábbi ár: 40 000 000 Ft
Kalkulált ár: 133 705 Є40 000 000 Ft
300 000 Ft/m2
Eladó egyéb lakás, Sopronhorpács
Sopronhorpács
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є
560 674 Ft/m2
Eladó 58 m2 tégla lakás, Győr
Győr, Nádorváros, Nádorváros
Kínálati ár: 62 490 000 Ft
Kalkulált ár: 174 067 Є
1 077 414 Ft/m2
Eladó ház, Egyházasfalu
Egyházasfalu, Kossuth Lajos utca
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 175 209 Є
271 121 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Városközpont, 65nm, 72900000 Ft
Mosonmagyaróvár, Városközpont
Kínálati ár: 72 900 000 Ft
Kalkulált ár: 203 064 Є
1 121 538 Ft/m2
Eladó ikerház, Sopron
Sopron
Kínálati ár: 120 000 000 Ft
Kalkulált ár: 334 262 Є
1 290 323 Ft/m2