Eladó ingatlanok Győr-Moson-Sopron megye
Találati lista: 2959
Eladó családi ház, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 89 900 000 Ft
Korábbi ár: 98 000 000 Ft
Kalkulált ár: 250 418 Є98 000 000 Ft
802 679 Ft/m2
Eladó családi ház, Sopron
Sopron
Kínálati ár: 92 500 000 Ft
Kalkulált ár: 257 660 Є
1 027 778 Ft/m2
Eladó családi ház, Máriakálnok
Máriakálnok
Kínálati ár: 99 400 000 Ft
Kalkulált ár: 276 880 Є
994 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Bágyogszovát
Bágyogszovát
Kínálati ár: 20 600 000 Ft
Kalkulált ár: 57 382 Є
316 923 Ft/m2
Eladó családi ház, Tét
Tét
Kínálati ár: 67 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 67 900 000 Ft
Korábbi ár: 75 900 000 Ft
Kalkulált ár: 189 136 Є75 900 000 Ft
399 412 Ft/m2
Felújított, szép lakás Győr-Adyvárosban
Győr, Adyváros, Adyváros
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 51 600 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є51 600 000 Ft
941 509 Ft/m2
Eladó apartman, garzon, Dunasziget
Dunasziget
Kínálati ár: 21 000 000 Ft
Kalkulált ár: 58 496 Є
840 000 Ft/m2
Eladó 38 m2 tégla lakás, Győr
Győr, Győrszabadhegy, Győrszabadhegy
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 36 900 000 Ft
Korábbi ár: 38 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 786 Є38 900 000 Ft
971 053 Ft/m2
Eladó Ház, Győr 189.000.000 Ft
Győr, Révfalu, Révfalu
Kínálati ár: 189 000 000 Ft
Kalkulált ár: 526 462 Є
1 783 019 Ft/m2
Eladó Ház, Nyúl
Nyúl, Faluközpont
Kínálati ár: 146 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 146 000 000 Ft
Korábbi ár: 149 500 000 Ft
Kalkulált ár: 406 685 Є149 500 000 Ft
1 020 979 Ft/m2
Eladó Ház, Kisbajcs
Kisbajcs, Kertvárosias
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 275 766 Є
521 053 Ft/m2
Eladó Ház, Győr
Győr, Ménfőcsanak, Győzelem utca, Ménfőcsanak
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 130 641 Є
426 364 Ft/m2
Eladó családi ház, Dör
Dör
Kínálati ár: 62 500 000 Ft
Kalkulált ár: 174 095 Є
694 444 Ft/m2
Eladó téglalakás, Győr
Győr, Győrszabadhegy
Kínálati ár: 43 000 000 Ft
Kalkulált ár: 119 777 Є
1 194 444 Ft/m2
Veszkényben újépítésű családi ház eladó
Veszkény
Kínálati ár: 65 300 000 Ft
Kalkulált ár: 181 894 Є
750 575 Ft/m2
Eladó családi ház, Lipót
Lipót
Kínálati ár: 150 000 000 Ft
Kalkulált ár: 417 827 Є
914 634 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Ház, Győr
Győr, Ménfőcsanak, Ménfőcsanak
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 130 641 Є
426 364 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Családi ház, Mosonmagyaróvár, Nincs megadva, 160nm, 139000000 Ft
Mosonmagyaróvár, Nincs megadva
Kínálati ár: 139 000 000 Ft
Kalkulált ár: 387 187 Є
868 750 Ft/m2
Eladó téglalakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 713 Є
581 944 Ft/m2
Eladó családi ház, Győr
Győr, Győrszentiván
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 635 Є
650 000 Ft/m2